Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

"nereja" Od ranije znam da me ne gotivis.Sto i nije cudno jer nam se intelektualne frekvencije ni priblizno ne poklapaju.Ali nemoj mi zamjeriti.Ne mozemo svi biti tako pametni.

A sada da ti odgovorim na pitanje. PA RAJA SMO.

A sada odgovori ti meni, imas li svoje misljenje ili stav na ovu TEMU???
moze... jedino hirurg koji ti izvadi mozakSmile ( jos ako je zenaWink---> extra)
A sada da ti odgovorim na pitanje. PA RAJA SMO.

Raja, Gaja i Vlaja... to su sestrici ujka PajeSmile
Sve jedno, prijateljska ispomoc im valjda ne bi smetala.. uostalom cemu prijatelji sluze nego da se nadju u nevoljiSmile

Nemam komentar... Zalosno je sto su "crnci i rumuni" iz glava zena prebegli u glave muskaraca...
Nereja, slatka ti je ova slicica Smile

nereja je bas lepa devojka lol

"fala fala"
Tongue

"fala fala"
Tongue

Nema na cemu Smile I drugi put Smile
nereja, super ti je fotkica, i ja se slazem!
wink
REci cu samo da ne moze bas sve ( svi ) da se generalizuje..toliko!
OVO SAM TI NAPISAO U PREDHODNOM POSTU
"nereja" Od ranije znam da me ne gotivis.Sto i nije cudno jer nam se intelektualne frekvencije ni priblizno ne poklapaju.Ali nemoj mi zamjeriti.Ne mozemo svi biti tako pametni.

OVO SI ODGOVORILAUnhappyna moje,Ne mozemo svi biti tako pametni)

moze... jedino hirurg koji ti izvadi mozakSmile ( jos ako je zenaWink---> extra)

"nereja" Nemoj biti tako stroga prema sebi,jer ti je stvarno slika u profilu super.Pogotovo kada se zagledam u nju...Ako te interesuje i uz tvoje dopustenje,analizirati cu je..Cekam tvoje dopustenje,pa cu napisati.
Naravno da necu ako nisi za to. Ali stvarno ti je slika interesantna,kada se covjek dublje zagleda u nju,tako da se slazem sa "tutifruti"-lavicom i zedom.
Vikinže, sada, pošto si pojasnio, tvoje pitanje dobija sasvim drugi smisao.

Normalno je da žene žele kompletne muškarce, sa svim "delovima" koji spadaju u taj komplet. (ipak su one te koje biraju) wink

Žene koje se pomire sa činjenicom da seks ne funkcioniše "baš najbolje", očigledno pronalaze razne druge razloge (kojih naravno ima) da bi ostale sa dotičnim muškarcem.

Postoje i žene kojima seks iz nekog razloga ne predstavlja naročito zadovoljstvo i pored toga što im je muškarac "pastuv" (kakav izraz lol ) i tu je muškarac taj koji može biti uskraćen. Zbog same prirode muškarca, on će se mnogo teže pomiriti sa takvim stanjem i najverovatnije će se "snaći" na drugom mestu ili otići posle izvesnog vremena. Naravno, uz obavezno "čast izuzecima"...

Verovatno se tvoje pitanje odnosilo na ovu drugu grupaciju. Razloga može biti puno, ali ja nisam kompetentan da pričam o njima...

P.S. A tvoj nastup na forumu definitivno se može okarakterisati kao, hm, neobičan... wink
"Mr.Mix" Vidim da si jedan od rijetkih koji ima STVARNO nesto reci po ovoj temi. Dao si svoje misljenje i sam se slazem sa njim u potpunosti.
Ocekivao sam,da ce zenska populacija imati vise svojih vidzenja,ali su mi jasni razlozi zasto se ne mogu otvoreno odrediti.Dio njih je dao svoje licne fotografije u svojim profilima,a neke se licno poznaju sa dijelom forumasa,pa ne bi bilo zgodno se izjasnjavati,sto je sasvim razumljivo.Ali mogle bi zenske koje znaju da su "skrivene" iza svojih NICK-ova.
Jer kada javno progovoris uvijek ima odredzena tezina iz koje se moze dosta nauciti.Licnog sam misljenja da muskarci stvarno ne poznaju zene,ali bas NIKAKO,(ovo je misljenje a ne tvrdnja) i da jedan veci dio precjenjuje samom sebi ,svoje seksualne vjestine.

Moj nastup na forumu je posljedica izlaska iz tora,stada.Pasem svoju travu i s pravom pricam o njenom ukusu.
Poštujem tvoj izlazak iz tora, samo daj ljudima malo vremena da se naviknu. wink
I sam sledim misao:
"The man who follows the crowd will usually get no further than the crowd. The man who walks alone is likely to find himself in places no one has ever been..."

No, da se vratimo na temu.
Možda ta ista ženska populacija kojoj se obraćaš nije imala priliku da se nađe u sličnoj situaciji, pa samim tim nema ni neko određeno mišljenje o tome. Uostalom, i da jesu, to su neke intimne stvari o kojima ne može svako otvoreno da priča, pogotovo ako predstavljaju problem. Ali ne mora da se navodi lično iskustvo, može se izneti neko opšte razmišljanje i stav po tom pitanju...

Svi mi precenjujemo sami sebe u nekim ili mnogim stvarima. Ali ako jedna osoba nije u stanju da "zadovolji" kriterijume druge osobe, ne znači da je nesposobna da to isto uradi sa trećom, četvrtom, petom...

Poznaju li muškarci žene? Žene, poznajemo li vas? (nova tema) wink
"Mr.Mix" je napisao: Poznaju li muškarci žene? Žene, poznajemo li vas? (nova tema)

Svoje misljenje sam napisao.Rado cu ga i obrazloziti,ako vidim da ima i drugih ili istih misljenja,sto bi sigurno nadogradilo temu u kojoj sada pisemo.

Kazes da dam vremena ljudima da se naviknu. Pa dobar dio me vec poprilicno poznaje od teme Duhovna menstruacija, a od tada je proslo po prilicno vremena.
Ovako:

Ili poznajem zene ili ne poznajem ih, diskutabilno je...

Ali znam da zene nisu za kurac. One su za dushu!
Takodje znam da ima clanica koje su prihvatile muskarca koji nije bas seksualno sposoban, ipak ih ispunjava dushom i zele ziveti s njim, ``Jer nije seks najvaznija stvar u zivotu!``

Naravno podrzavam mogucnost da postoje razne zene, kao i muskarci.
Ako je svaka zena drugacija, ne mozemo ih nikad upoznati, ali i tada vazi da nisu svi za kurac.
I naravno, kada je zena mladja, vise zeli seksa.

Da li seks moze biti oslonac u zivotu? (nova tema)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:07 pm.