Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Njihov problem je to sto biraju pogresne muskarce...
Neka promjene premise...
Nego kako je tresnjica ovih dana?Da li joj je bolje?Mislim da li se oseca bolje wink po postovima mislim da nije i jako mi je zao zbog toga roll
Njihov problem je to sto biraju pogresne muskarce...
Neka promjene premise...

Tresnjice, unapred sam ocekivao isti ovaj odgovor od tebe!
Smile Smile wink
Poznaju li muskarci zene?

Musko-zenski odnosi (Mars vs Venera) = never ending story. Smile Ali nije stvar toliko u generaliziranju, da kazemo muskarci su ovakvi, a zene drugacije, oni ne shvacaju i ne poznaju nas, mi ne poznajemo njih, oni bi stalno, nas ponekad boli glava itd....
To je vise stvar dvoje ljudi u vezi, njihovih potreba i zelja... Isto je i sa sexom. Nekada zeli on, nekada ona.. Dvoje ljudi su ipak, dva razlicita karaktera, koja razmisljaju svako na svoj nacin, imaju svoja uverenja, apetite... ali su se nasli i krenuli zajedno u pricu. U pocetku uvek mnogo razgovaramo, sta nam odgovara, sta ne, sta volimo, strast je intenzivnija.... S vremenom se stvari ipak malo promene. Premalo razgovaramo sa osobom sa kojom bi trebali, da razgovaramo o tim stvarima, a previse sa prijateljima. Partneri ne umeju, da citaju izmedju redova, zato postoji komunikacija.
Sta bi bwe oni stalno? wink Ako ja mislim , da si ti pomislila, na ono na sta ja mislim da jesi wink onda si u pravu :D I nemoj da te boli glava!Nije uredu da na taj nacin otkacis nekoga ko bi da se mazi lolAli ako te stvarno ponekada zaboli,siguran sam da ce te posle tog carobnog cina prestati wink
Sta bi bwe oni stalno? wink Ako ja mislim , da si ti pomislila, na ono na sta ja mislim da jesi wink onda si u pravu :D I nemoj da te boli glava!Nije uredu da na taj nacin otkacis nekoga ko bi da se mazi lolAli ako te stvarno ponekada zaboli,siguran sam da ce te posle tog carobnog cina prestati wink

Mene glava jos ne boli... Wink

Mene boli glava ... Wink

Lutko, nevidjene si sretje! 8) Da znas kako ja masiram... twisted
Samo se ti opruzi... i opusti... :D Ostalo je moja briga...

Mene boli glava ... Wink

Lutko, nevidjene si sretje! 8) Da znas kako ja masiram... twisted
Samo se ti opruzi... i opusti... :D Ostalo je moja briga...

Pa gde si Snackeru, ljubavi moja nesudjena?? Smile Smile Smile

Ah, tu sam... :D Vratio sam se... da prepravim gornji iskaz... Da presudim u svoju korist! 8)

Ah, tu sam... :D Vratio sam se... da prepravim gornji iskaz... Da presudim u svoju korist! 8)

Drago mi, da te vidim. Wink
Ovako:

Ili poznajem zene ili ne poznajem ih, diskutabilno je...

Ali znam da zene nisu za kurac. One su za dushu!
Takodje znam da ima clanica koje su prihvatile muskarca koji nije bas seksualno sposoban, ipak ih ispunjava dushom i zele ziveti s njim, ``Jer nije seks najvaznija stvar u zivotu!``

Naravno podrzavam mogucnost da postoje razne zene, kao i muskarci.
Ako je svaka zena drugacija, ne mozemo ih nikad upoznati, ali i tada vazi da nisu svi za kurac.
I naravno, kada je zena mladja, vise zeli seksa.

Da li seks moze biti oslonac u zivotu? (nova tema)

Zede,ne da mislim nego sam siguran da su zene za kurac,i da je sex najveci razlog svih nesporazuma u odnosu na relaciju zensko-musko. Iskljuci seks u njihovom odnosu i vidjet ces da je prijateljstvo,respekt,postovanje i ravnopravnost moguce.

Kada se M. i Z. upoznaju,imaju super komunikaciju. M. ispoljava sve elemente kulture,respekta,daje joj za pravo,slusa je pazljivo,podrzava je,slaze se sa njom,obecava raznoraznu pomoc.Na kraju servira joj desert u obliku; kosa,oci,usne,ramena,dojke,lijepo oblikovana guza,to je sto ga fascinira kod nje,jer stvarno,on ljepse ne vidze.(ali u prdicicima) Z. u principu sve to vjeruje.Pocinju vezu,imaju seks.M. pricao o seksu mnogo vise od Z. ne zato sto je ONA stidna,vec zato sto ON bolje zna(al' u kurcu).I naravno to njegovo seksualno znanje,je zacinjeno samohvalnoscu,do te mjere da se sam ufura da nema boljeg jebaca od njega...Narvno M. zna da je sve gore navedeno slagao...Poslije nekoliko seksova,M. pokazuje pravu svoju stranu,zapravo ISTINU. Z. se uvjerava, po ko zna koji put,kako je napravila los izbor.Poslije nekog Z. sazrijevanja,znaci u 30 i nekim godinama,a neke i mnogo ranije uvide da su muskarci LAZLJIVI (VECINA,ne svi) i....................
Da se vratim na seks. Ako je Z. materijalno neovisna,ona je ZA KURAC,jer sta joj to moze M. vise pruziti osim lazi. Hormoni su CUDO. Z.mora imati seks,ali KVALITETAN kako bi ostala stabilna i zdrava psihom... Jedino ti ZEDE napisa ALI ZNAM DA ZENE NISU ZA KURAC,vidis da ne znas.Ni jedna zena se nije tako izjasnila,a moras priznati da je bilo zenskih komentara.Ali i na forumu se nauce neke stvari.I sam såm naucio neke stvari...... Z. vole i jesu za kurac,kao sto M. vole i jesu za picku.... Koliko ti god zvucale grubo ili vulgarno ove rijeci,koje ja spomenuh ovdje,srpski jezik,ali pazi srpski jezik ne poznaje druge.
Vikinze, ja sam dao svoje vidjenje i nisam te analizirao.
Model koji sam dao je jedini prihvatljiv za mene i cenim zene po tom modelu.

Imas pravo na svoje vidjenje stvari, sto znaci da necemo izabrati isti tip zena u nasu omiljenu klasu!
Tim bolje!
Zede,nisam te analizirao.Dao sam samo "repliku" na tvoj tekst.Sta ne valja?? Ne treba mi niko zamjerati ako mu osporavam misljenje,jer isto dajem za pravo drugima a vezano za moje misljenje.Ja sam uvjeren da bogatstvom raznolikosti mozemo nesto i nauciti.Naravno da dajemo svoja misljenja,a tvoje je vecinom konstruktivno.

Iskoristiti cu ovaj prostor kao dodatak predhodnom mom postu.
Kao sto mi muskarci volimo vidjeti dobre sise,lijepe i duge noge,lijepo oblikovanu guzu,tako i zene vole vidjeti lijepo musko tijelo i Kurac (a ne kiticu),sa svim onim sto ga takvim cini.CVRSTINA,DEBLJINA i DUZINA(bar normalna) Kad zena ugleda TO odmah ima vizualno zadovoljstvo,a sam cin prodiranja je prica za sebe....I dalje tvrdim da su zene za kurac.
A, ti nam drzis cas sexualnog obrazovanja. Pobogu, Vikinze, da li zaista mislis da je to neophodno?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:42 pm.