Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
"Nažalost, Srbija će još dugo biti društvo koje se oslanja na tradiciju, lokalizam i ponavljanje istih formi društvenog ponašanja".

Nazalost,kao svesni smo svega toga,pokusavamo da srusimo barijere,predrasude....
sedimo ispred ovih ekrana...kuckamo pametni smo ljudi...trazimo iskrenost,slobodu govora,pisanja i naidjes na osude,cinicna vradjanja...pati izadji iz srpske koze.

PISACU STA MI PRVO PADNE NAPAMET,PROSTIM RECIMA, BEZ CITATA IZ KNJIGA,NOVINA I OSTALIH POMAGALA. I NEBOJIM SE OSUDA, CINICNIH PROZIVANJA,NE PLASIM SE DA VISE NECU PRIPADATI CELINI KOJU JE VEC NEKO NAVEO...
NI NE ZELIM PRIPADATI VECINI ZELIM DA BUDEM BAS KONTRA,ZIVOT BEZ PRAVILA ZELIM BITI SVOJA BEZ GLUMATARANJA...
AKO SE NEKOM OVO NESVIDJA LJUDI RECI TE MI I NECU VISE PISATI NA OVOM FORUMU...ali cu ostati ono sto jesam.

i jos nesto nick vranjanka necu promeniti ne dicim se time,al je to ipak moje poreklo.
i tu je pao cinizam od opet lika koji ce se prepoznati...stim da ni nezna da paprika nije vezana za vranje nego za leskovac,a za vranje je bar po meni poznato olicenje BORA STANKOVIC..KOSTANA...BELI MOST....... i td i td ,time barmogu da se pohvalim ako crne ovce zanemarimo
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:56 am.