Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ovako:

Ili poznajem zene ili ne poznajem ih, diskutabilno je...

Ali znam da zene nisu za kurac. One su za dushu!
Takodje znam da ima clanica koje su prihvatile muskarca koji nije bas seksualno sposoban, ipak ih ispunjava dushom i zele ziveti s njim, ``Jer nije seks najvaznija stvar u zivotu!``

Naravno podrzavam mogucnost da postoje razne zene, kao i muskarci.
Ako je svaka zena drugacija, ne mozemo ih nikad upoznati, ali i tada vazi da nisu svi za kurac.
I naravno, kada je zena mladja, vise zeli seksa.

Da li seks moze biti oslonac u zivotu? (nova tema)

Zede,ne da mislim nego sam siguran da su zene za kurac,i da je sex najveci razlog svih nesporazuma u odnosu na relaciju zensko-musko. Iskljuci seks u njihovom odnosu i vidjet ces da je prijateljstvo,respekt,postovanje i ravnopravnost moguce.

Kada se M. i Z. upoznaju,imaju super komunikaciju. M. ispoljava sve elemente kulture,respekta,daje joj za pravo,slusa je pazljivo,podrzava je,slaze se sa njom,obecava raznoraznu pomoc.Na kraju servira joj desert u obliku; kosa,oci,usne,ramena,dojke,lijepo oblikovana guza,to je sto ga fascinira kod nje,jer stvarno,on ljepse ne vidze.(ali u prdicicima) Z. u principu sve to vjeruje.Pocinju vezu,imaju seks.M. pricao o seksu mnogo vise od Z. ne zato sto je ONA stidna,vec zato sto ON bolje zna(al' u kurcu).I naravno to njegovo seksualno znanje,je zacinjeno samohvalnoscu,do te mjere da se sam ufura da nema boljeg jebaca od njega...Narvno M. zna da je sve gore navedeno slagao...Poslije nekoliko seksova,M. pokazuje pravu svoju stranu,zapravo ISTINU. Z. se uvjerava, po ko zna koji put,kako je napravila los izbor.Poslije nekog Z. sazrijevanja,znaci u 30 i nekim godinama,a neke i mnogo ranije uvide da su muskarci LAZLJIVI (VECINA,ne svi) i....................
Da se vratim na seks. Ako je Z. materijalno neovisna,ona je ZA KURAC,jer sta joj to moze M. vise pruziti osim lazi. Hormoni su CUDO. Z.mora imati seks,ali KVALITETAN kako bi ostala stabilna i zdrava psihom... Jedino ti ZEDE napisa ALI ZNAM DA ZENE NISU ZA KURAC,vidis da ne znas.Ni jedna zena se nije tako izjasnila,a moras priznati da je bilo zenskih komentara.Ali i na forumu se nauce neke stvari.I sam såm naucio neke stvari...... Z. vole i jesu za kurac,kao sto M. vole i jesu za picku.... Koliko ti god zvucale grubo ili vulgarno ove rijeci,koje ja spomenuh ovdje,srpski jezik,ali pazi srpski jezik ne poznaje druge.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:49 am.