Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Nego vikinze, ako sam dobro shvatio tvoj post, bi devojke su vise za kurac jer bolje znaju sta hoce i vise uzivaju u seksu!

Zar nije prirodna teznja te logike da su tada lezbejke na najvisem stepenu! One su najvise za kurac?

Mislim ako sledimo tvoju logiiku!

A vranjanka mada hvali temu, cini mi se da pise o dushi, a ne o kurcu!

winkwinkwink

Zede,ne znam kako si to shvatio,ili me malo "karas" poput stasenjkine komunikacije sa BR(jebe "lud" zbunjenog),ali nema vaze dat cu pojasnjenje:OVO SAM NAPISAO: Pa zede, samo opredelenje neke zene za BI-seksualnost,govori da se kurca nije odrekla(kitice,sigurno jeste) i da je obogatila svoj seksualni zivot sa jos jednom zenom. Prije sam naveo svoj stav,da toliko njeznosti seksipila i eroticnosti moze samo biti izmedzu dvije zene.To muzjak ni priblizno ne moze pruziti zeni,bez obzira koliko mi mislili da smo njezni i da puno pruzamo.Drugaciji je dodir zenskog prstica na klitorisu,i tacno zna po sebi gdje ce je dirati,koliko pritisnuti,kako milovati.Drugaciji su zenski uzdisaji,koji pale jedna drugu.Drugacije je milovati i ljubiti zensko tijelo,nema brade koja bode,drugaciji je LIZ itd. Drugacije,citaj kao ljepse ,bolje .
A ponekad nije lose imati muzijaka i osjetiti snagu,malo grubosti,promjene radi.Ima i u tome cara.

One su za oboje.

Pa zar se iz ovog teksta Prije ne bi mogla izvuci konstatacija da BI-djevojke imaju Kurac-kao drugi prioritet???
Heteroseksualne zene prioritiraju kurac,
BI-zene,ga drze kao drugi prioritet,
Lezb. nikako ne drze do njega,(osim DILDA)

Sve uzivaju,jar su sebi izabrale sta zele,ali licnog sam misljenja da BI-djevojke, najvise uzivaju.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:48 pm.