Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Prosle subote,imao sam priliku sresti tri prijateljice,koje su se igrom slucaja zatekle u Oslu. Bile su mi gosce 5.dana.pricali smo o svemu i na red je dosla tema o vjecitom ne razumijevanju na relaciji zensko-musko.(Sve tri su u 30-tim.god.)
Pricale su svoja seksualna iskustva.(Naravno i ja,ali nije bitno u ovoj temi) Ono sto me je iznenadilo to je nacin na koji opisuju muskarce.Kazu:-
Upoznala sam tipa.Pun samopouzdanja.prica mu puna sexa gdje se provlaci samohvalnost.Poslije 2-3.dana zavrsimo u krevetu.Kad ono tamo,nema KURCA,samo neka kitica.Da,da kitica i kada je dignuta.
Pa na cemu on gradi samopouzdanje,smohvalnost i sto mu treba prica o sexsu?IMA SEKSA KAO U PRICI,ALI PRICA MNOGO BAJKOVITA.

Poslije odredzenog vremena zavrsim u krevetu sa tipom,a kita mu nikako da postane KURAC.Ne dize se,a sve sam ucinila.kAZE MI hajde nema veze,nije sve u hidraulici.Pa muskarca HIDRAULIKA cini muskarcem.

Naletim na tipa.U nekoj smo vezi.Ono sto se kaze nismo ni poceli a on vec svrsio.Kontam,hajde prvi put,ali to, i svki naredni put isto.
Poslije mi cak i savjet trazi,sta da ucini da ne bi tako brzo svrsio.Kazem mu:,vjezbaj.A on mi rece pa evo vjezbali smo sada.Ma covjece,SOLO dok se ne usavrsis.Naljutio se,muskarcina.

Jos navedose primjera.Rekose da su u razgovoru sa svojim prijateljicama slicne i iste price cule.Udate im prijateljice vrlo rijetko imaju sex,a neke moraju cekati po nekoliko mjeseci.Mnoge se razvode jer nemaju KURAC,a one sto i dalje ostaju u braku kazu:Ma odlicno se osjecam!! Eto sinoc,je skoro bilo seksa.

Konstatovale da im treba KURAC a ne neke samohvalne "muskarcine" sa kiticama.
Ima i MUSKARACA vrijednih postovanja,SEKSUALNOG,ali RIJETKI SU.

PS. sve tri su visoko obrazovane,zaposlene i oslobodile se starih i usmrdjelih shvacanja.
TO JE INICIRALO TEMU KOJU SAM POSTAVIO. ZENE SU ZA KURAC. A one koje nisu i zasto?????

Ovdje potrazi odgovor. Vidis nisi usamlj........
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:48 am.