Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Recite mi, ja sam jedinica, kako iz Vašeg ugla funkcioniše višečlana porodica? Mislim Vi koji imate brata setru ili više njih, da li je to prednost ili mana u životu?
Uvek sam zamišljala kako je drugačije, vedrije i uzbudljivije imati nekog svog tako bliskog da odrastate sa njim/njom... da li ste kritični jedni prema drugima ili popustljivi (ti i neko tvoj protiv sveta).
Od dosta ljudi čujem svađe sa bratom/sestrom, večito rivalstvo, neslaganja, navode mi to kao manu, nisam sigurna da su u pravu.
uf, di me pogodi

jedinica sam i ja

iskreno, dugo sam se nosila mišlju da su moji dragi roditelji baš sebični kad mi nisu podarili seku ili batu

ali, iskreno, posmatrajući odnose između nekih seka-seka, bata-seka, bata-bata................... sve manje mi je žao što sam jedinica
Mici... smlc... možda je ko kod mene: videli šta su dobili pa ubijeni u pojam odustali Unhappy
xaxaxaxaxaxa
to je garant......................Smile))
Imam sestru i to je najdivnie bice na planeti, evo pisem samo rec sestra i imam osmeh od uva do uva! lol Blagoslovena su deca sa bracom i sestrama! lol
Jedinica sam zahvaljujuci doktorskim smradovima. I dan danas brat mi nedostaje.
Dobro ti je to "more" jer neces morati da delis imovinu sa nekim...

A ova ljubav, sreca i ostalo macku o rep...

to ti pričam, poklaše se oko iste.........................Smile))

to ti pričam, poklaše se oko iste.............macke.......tj macora i njegovog....repa.Smile))

shockshockroll
uf, di me pogodi

jedinica sam i ja

iskreno, dugo sam se nosila mišlju da su moji dragi roditelji baš sebični kad mi nisu podarili seku ili batu

ali, iskreno, posmatrajući odnose između nekih seka-seka, bata-seka, bata-bata................... sve manje mi je žao što sam jedinica

os da ti napravim duplikate ??
Nemo joj pomagati, o5 ćeš nešto slučajno da omaneš... ko zna kakav će se klon mica zvati shock
Imama sestru- divno se slazemo i jedina osoba koja me poznaje najnajbolje, kao i ja nju...
Moj sin je jedinac i zao mi je sto je tako, mislim da je uvek lepo imati nekoga kome mozes sve da kazes bez imalo straha da ce to na bilo koji nacin iskoristiti protiv tebe...
Ne shavatam bracu, sestre, koji ne pricaju ili su u nekoj svadji, nisu mi jasni ljudi....
Porodica jeste svetinja, a ne ring u kome se neko bori sta ce njemu pripasti, jer to su samo stvari....nista....ma koliko vredne, nikako vrednije od recimo nedeljnog rucka, kada se svi skupimo, deca oko stola, vesela graja, smeh, prica....sloga, e da, onda jesmo nesto najvrednije sto nema cenu i ne moze da se plati....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Imama sestru- divno se slazemo i jedina osoba koja me poznaje najnajbolje, kao i ja nju...
Moj sin je jedinac i zao mi je sto je tako, mislim da je uvek lepo imati nekoga kome mozes sve da kazes bez imalo straha da ce to na bilo koji nacin iskoristiti protiv tebe...
Ne shavatam bracu, sestre, koji ne pricaju ili su u nekoj svadji, nisu mi jasni ljudi....
Porodica jeste svetinja, a ne ring u kome se neko bori sta ce njemu pripasti, jer to su samo stvari....nista....ma koliko vredne, nikako vrednije od recimo nedeljnog rucka, kada se svi skupimo, deca oko stola, vesela graja, smeh, prica....sloga, e da, onda jesmo nesto najvrednije sto nema cenu i ne moze da se plati....

jes kontra, ali kako gledaš na situaciju gde je sestra maznula bratu stan u kojem su odrasli........... ona ima jedno dete, on dvoje, ona živi u tom stanu sa svojim detetom, a on se potuca sa svoje dvoje od nemila do nedraga................... jbt, i njemu bi verovatno prijao taj porodični nedeljni ručak itekako, al bre kad nešto nije ok pred tim ne možeš da zatovriš oči................... a najcrnje od svega je upravo to, što njegov slučaj nije usamljen, naprotiv

jes kontra, ali kako gledaš na situaciju gde je sestra maznula bratu stan u kojem su odrasli........... ona ima jedno dete, on dvoje, ona živi u tom stanu sa svojim detetom, a on se potuca sa svoje dvoje od nemila do nedraga................... jbt, i njemu bi verovatno prijao taj porodični nedeljni ručak itekako, al bre kad nešto nije ok pred tim ne možeš da zatovriš oči................... a najcrnje od svega je upravo to, što njegov slučaj nije usamljen, naprotiv

Da, naravno, postoje i takvi slucajevi....znam ih mnogo, ali sva sreca, pa u mojoj najblizoj porodici toga nema, a kako se ostali snalaze, svako ima svoju pricu, nekom je ta sestra u pravu nekom brat ili obrnuto, jebem li ga...u svakom slucaju, nisu slozni....
Kako god bilo, zivot jeste borba..nikom se ne moze suditi, uvek pobede oni koji su na neki nacin jaci...samo se ne zapitaju, vredi li to i vredi li na taj nacin izgubiti drage osobe...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
E vako da i ja prozborim koju:

Hvatajte pare, kuce, stanove, automobile, placeve, ovce, krave, kokoshi, koze, mcke, pse, viljuske, kasike - sta ko ima dok je sve zajednicko i porodicno...
A besplatnije i ropskije radne snage( koja ce jos (plus) za vas radti sa zadvoljstvom) od roditeljske nema...
A kada dodje do kurshlusa - zalicete sto niste tako postupili jer i jagnje postaje vuk...

P.S. naravno da toga medju forumashima nema jer smo mi fini ljudi 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:44 pm.