Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta Vi ljudi mislite o ovoj napravi koja se u zarkonu VIKA komp? Sto se mene tice sranje!!!! Sedimo ovde i nesto drkamo tastaturu , buljimo u televizor ili ti ekran .... De je tu ljudi LJUBAV, DRUZBA, SEX, SPORT, KAFANA, ....................................................... ........................ shock :?: :!:
De je tu ljudi

LJUBAV, Love is in the air
DRUZBA, Na forumu; doduše nešto se slabo družimo zato što se mnogo upražnjava . . .
SEX,
SPORT, zar neki sex ne doživljavaju kao vrstu sporta?
KAFANA - potisnute su te teme, nažalost.

Wink
Sve ti ovo sport ... zvan gubljenje vremana...
Ja sam se opasno zarazila...pa cekam neki lek protiv zavisnosti ovog sporta...
Kafana... hm... pa vidis da se ovde ne zna ni ko pije ni ko placa.
Ljubav... pa volim svoj televizor...tj monitor... ne odvajam se od njega...de ces vece ljubavi...
Druzba..druzi mo se... pokusavamo i trudimo se da razumemo jedne druge...pa samim tim vezbamo mozak i naprezanjem povecavamo mozdani kapacitet i vijuge
Sex heee pa ima ga na sve strane, ovde ko koga stigne...

Ako sve ovo nisi prepoznao onda ti je bolje da se manes ovog sporta na vreme inace se tesko iz ovog karantina izlazi... jos gore nego alkoholizam... malo malo pa se vratis u ovu kafanu.
Sta Vi ljudi mislite o ovoj napravi koja se u zarkonu VIKA komp? Sto se mene tice sranje!!!! Sedimo ovde i nesto drkamo tastaturu , buljimo u televizor ili ti ekran .... De je tu ljudi LJUBAV, DRUZBA, SEX, SPORT, KAFANA, ....................................................... ........................ shock :?: :!:

Komp moze da se koristi na vise nacina. Neki igraju igrice, neki prave programe, neki uspevaju i da zarade, gledaju se filmovi, reze se, skidaju se filmovi, muzika sa neta itd.
Znaci komp ima i dobre strane tako da bas i nije sranje.

Druzenje sa ljudima i ostale stvari upraznjavas van svoje sobe. Mozda ti nedostaje sve ono sto si naveo, pa ti preostaje da se se ispraznis i onda jednu takvu temu otvoris na ovom forumu.
E zemljak tj komsija sa juga mozda si upravu........ pa iskreno boricemo se da u ovu kafanu sto manje vremena provodimo a sto vise u onu pravu sa zivom akusticnom muzikom sobrom klopom i t d, a sta mislis o tome
Pucko mozda si u pravu.... jebiga sta je tu je
Nemam nistav protiv ali ne volim kafane. Znam da to nije mesto za mene.
Mozda sam bio previse otvoren sto izbegavam, jer nekad ispadne da stvarno kenjam. Ljudi pricaju kako je kompjuter otudjio ljude (komp je mozda jedan od razloga) i tu si u pravu.
Verovatno je sama pojava televizora pocela da otudjuje ljude, pa je TV postala normalna stvar s vremenom pa to vise niko i ne spominje. Tako ce biti i sa kompjuterom i ko zna kakve ce se stvari jos pojaviti.
Ja se brate iskreno nadam da se vise nista nece pojaviti ili bar to zelim... u ostalom kako bude-bice! :?: :!: sve u svemu moracemo da promenimo temu!

Zavisi kako organizujesh dan.Ja imam vremena i za sporti i za sex i za kafane(naravno!) i da uchim( roll ) i da sednem za komp i nasmejem se malo i otrgnem od dnevnih aktivnosti.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Ljubav - sa druge strane monitora
Druzba - na forumu
Sex - video chat
Sport - desnica
Kafana - pivo pored monitora

I sta nedostaje? oops
Auuu .ljudi ovde ima svasta!!!!! slazem se sa svimaaaaaa!!!! samo napred narode.. Plava sve je ok sa organizacijom, Hvala Bogu!
Ima jedna prelepa kafana u Vlasotincu ZAVIOCAJ . Akusticna muzika uzivo dobra klopa i t d pa svratite !!!
Znaci u Vlasotincu, pamtim odlicno domace vino iz Vlasotinca, roze, malo kiselkasto, bas kako mi odgovara.
Ima jedna prelepa kafana u Vlasotincu ZAVIOCAJ . Akusticna muzika uzivo dobra klopa i t d pa svratite !!!

Jel ima tu pevaljka? :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:45 am.