Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Namerno ili nepaznjom, slucajno ili planski? Da li ste nekoga nekada povredili, a da to znate? Kako ste se tada osecali? Da li ste vise ostavljali ili bili ostavljani. Ko je poslednji zbog vas patio?
Povredila sam jedno bice vise puta.....namerno ili ne namerno ...ne bih tako rekla...sudbina je umesala svoje prste. Kazu krojaci smo svoje sudbine, ali nemozes izbeci neke stvari. Znam i da je bolelo, isto koliko i mene ali nazad se ne moze. Ipak vreme leci sve , ostala su secanja samo.

Uh bre koliko pitanja lollollol

Ko je poslednji zbog mene patio? Hmmm nemam pojma wink
Uglavnom nepaznjom jbg ne ide uz svaku uputsvo za upotrebu Wink
Namerno ili nepaznjom, slucajno ili planski? Da li ste nekoga nekada povredili, a da to znate? Kako ste se tada osecali? Da li ste vise ostavljali ili bili ostavljani. Ko je poslednji zbog vas patio?

A u....bas..povredili, slucajno-namerno, namerno ne verujem, slucajno, mozda, ali nesvesno, nikako planski i nikako podlo....
Da li sam bila ostavljena...hm...malo veze...tj na jednu ruku stanu, ni jedna se nije zavrsila povredjivanjem, s bivsima sam u kontaktu, cao kako je....blabla....
Samo me jedna osoba povredjuje, nije ni svesna koliko, ali jednostavno to ne primecuje ili ne zeli da primeti...
Zbog mene ko je patio, hahahhahah
nemam pojma, niko valjad, svi su jedva cekali da se otkace lujke, Tongue , mislim da, kako da ga nazovem, bivsi muz recimo tako, jos uvek pati za mnom,(nije nasao ni jednu ludu da je jebe u zdrav mozak, pa mu zao, sto nije sa mnom, haahhaahah)
dalje ne bih komentarisala....to je to...
Jedino me ne mogu povrediti ljudi koje ne volim, za njih ne hajem, neka pricaju sta zele, jer..za dobrim konjem prasina se dize wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
"Bilo je jedno vrijeme kad sam htio da sluzim istini. Htio sam joj zivot posvetiti i ostati kod njenih nogu......"

Zeljela, htjela, pokusala i shvatila da ponekad ta istina povrijedi osobe do kojih mi je jako stalo, onda sam pokusala da izbjegavam istinu, da se povucem i da pobjegnem, a onda shvatih da sam mnogo vise povrijedjenih ostavljala...sad ne znam kud i kako s ljudima...sve se vise gubim u pokusavanju biti iskrena prema sebi i drugima, ne znam kojim putem da krenem, pa tumaram, ponekad licemjerno ponekad iskreno...i dalje cesto povrijedim ljude, nenamjerno, uzalud pokusavajuci sebe objasniti....

Ne, definitivno nisam (bar da znam), nisam namerno i planski. Ako i jesam onda sam to tako dobro uradila da se ne primeti, jer jos nikad nisam dobila priznanje za takve povrede. wink

Ljudi koji me poznaju, znaju da sam direktna ponekad im zasmeta, ali još nikad nisam bila tako nekontrolisana da ih gađam njihovom slabostima.
Nisam tip koji će ostaviti stvari nerašćišćenim tako da i ako sam nekog naterala u patnju, brzo sam to iznela na čistac, obrazložila svoj postupak i nastavila dalje...valjda je to pravilno, i volela bih da se svi ljudi tako ponašaju i u odnosu sa mnom, bez ustezanja i prepreke, bez vaganja i licemerja i bez jedno misli drugo radi treće priča... rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
"Bilo je jedno vrijeme kad sam htio da sluzim istini. Htio sam joj zivot posvetiti i ostati kod njenih nogu......"

Zeljela, htjela, pokusala i shvatila da ponekad ta istina povrijedi osobe do kojih mi je jako stalo, onda sam pokusala da izbjegavam istinu, da se povucem i da pobjegnem, a onda shvatih da sam mnogo vise povrijedjenih ostavljala...sad ne znam kud i kako s ljudima...sve se vise gubim u pokusavanju biti iskrena prema sebi i drugima, ne znam kojim putem da krenem, pa tumaram, ponekad licemjerno ponekad iskreno...i dalje cesto povrijedim ljude, nenamjerno, uzalud pokusavajuci sebe objasniti....

I sam cesto imam nedoumicu, sta ce ljude vise povrediti? Istina, ili njeno prikrivanje. Desilo mi se par puta u zivotu (da znam) da sam nekoga povredio, i cini mi se da sam se losije osecao nego kad sam bio povredjivan. Zapravo, povredjujuci druge, najvise sam boli sebi naneo. I sta sad, pitam se?
Da nastavim svojim putem, koji nuzno povrdjuje druge ili da pronalazim skretanja koja ce povrediti mene?
Uf, imala bih shta napisati ali je kasno... Kad se vratim na posao. Tongue

Svega je tu bilo...

Pozz Smile
Uf, imala bih shta napisati ali je kasno... Kad se vratim na posao. Tongue

Svega je tu bilo...

Pozz Smile

wink
jesam bre kako nisam vidis premetim ja da mi neko krade prsutu iz susare i sad kako da ti kazem nije to nesto ali nije da nije ej bre i resim ja da vidim koji je to i kako to krade kad ja to zakljucam elem namestim ja neke strune za pecanje al ne vezem za konzervu ili tako nesto nego za nako neke piljke i andramolje tako da se cuje kad susne i lepo ti ja u neko doba cujem a ja se bijo sakrijo iza vajata i ceko i pogledam ja a baraba ponela keser i polako odvaja daske da moz da se provuce e onda sam ga namerno i planski povredio nekoliko puta drzalicom od motike i zbriso u pomracinu a kad je poco da kuka ja kao usto pa izaso iz kuce pa ne znam sta je pa sve ono a sta ti je bilo a sta ti tu radis po mraku a kako te taj nadje a cime te tuko a jel te mlogo tuko

razumevas li ti mene
Aham... upravo imam želju da sama sebe dotučem... mislim iako život to taaaako lepo radi, ipak još uFek mrdam... pa možda da pomognem te da se dokusurim... roll
jesam bre kako nisam vidis premetim ja da mi neko krade prsutu iz susare i sad kako da ti kazem nije to nesto ali nije da nije ej bre i resim ja da vidim koji je to i kako to krade kad ja to zakljucam elem namestim ja neke strune za pecanje al ne vezem za konzervu ili tako nesto nego za nako neke piljke i andramolje tako da se cuje kad susne i lepo ti ja u neko doba cujem a ja se bijo sakrijo iza vajata i ceko i pogledam ja a baraba ponela keser i polako odvaja daske da moz da se provuce e onda sam ga namerno i planski povredio nekoliko puta drzalicom od motike i zbriso u pomracinu a kad je poco da kuka ja kao usto pa izaso iz kuce pa ne znam sta je pa sve ono a sta ti je bilo a sta ti tu radis po mraku a kako te taj nadje a cime te tuko a jel te mlogo tuko

razumevas li ti mene

RAZMEM, naravno....Smile))) kod nas se to zove munafik politika Smile))))
jesam i ja, ali i bio sam povredjen... ko nije na kraju krajeva? jednom mi je neko rekao 'jednom se voli ostalo su sranja'... mozda je i u pravu... ne znam... kako sam se osecao... a nikako... isto kao i mene kada povrede... ae da ne filozofiram...
Povredio?! O ne...

Uvredio - O da...

Sasvim precizno znam da pronadjem tu nit koja pece
i pogodim je nemilosrdno.
Nekada i pripremim ambijent za taj "podvig"...
Sebican sam i los, podao, kvaran ali to mi daje osecaj
moci i osecaj da sam ziv.
A bez toga osecaja kao i da nista ne vredi...

:!:
Slucajno sam sigurno nekog povredila. Planski nikako. Ne volim da vredjam i povredjujem, ali, u nekom afektu desi, mi se. Obicno povredim i uvredim svoje najblize Unhappy na svru srecu, oni su ti koji me vole i znaju, pa mi i oproste, zaborave...mada meni ostane "gorak" ukus u ustima.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:23 pm.