Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Je li ovo "skupština" ili glupština?

Samo "ozbiljni" diskutanti, molim! Smile)))
OVO JE PRAVO PITANJE."BAS RADOZNAO"SADA CE NA TVOJU TEMU DA SE BACE SVIH 28749 CLANA KOLIKO NAVODNO IMA OVAJ SAJT.Smile
Ma nije važan kvantitet. Važan je kvalitet!

KO NE RAZUME, SHVATICE....
OVO JE PRAVO PITANJE."BAS RADOZNAO"SADA CE NA TVOJU TEMU DA SE BACE SVIH 28749 CLANA KOLIKO NAVODNO IMA OVAJ SAJT.Smile

Oce djole, ali ne danas....
Paaaaaaaa....

Kad nemam nesto pametno, odvalim nesto glupo...

Pa imam 103 lica, moze poneko moje lice i da se folira...

E sad bilo sta da odvalim, one se sjate...

To je zbog mog stomaka ili procelave glave?

A skupstina nije, cim ne mozemo u kantinu na viski...

Ma glupstina, obicna...

Smrtno ozbiljna...
Ma glupstina, obicna...

Smrtno ozbiljna...
Smile)))kao sto Zed rece..nema kantine a ja jos dodajem...nema poslasticarnice kada nam padne secer nesto slatko da poruckamo...nema frizerskog salona i jos ponesto...a nema ni dnevnica Wink)
Ovo je mnogo civilizovanije od skupstine. Oni se tuku, psuju i pljuju... mada i ovde ima koji bi se u tom smislu snasli u skupstini. Definitivno glupstina, sto je plus. Smile)
nema poslasticarnice kada nam padne secer nesto slatko da poruckamo...nema frizerskog salona i jos ponesto...

Srecom, frizider je blizu...
Nije li skupština malo širi pojam od onog zabavišta za besposličare čije "predstave" prenosi humoristički program televizije? Skupštinu imaju i opštine, sportska udruženja i klubovi... sa bifeom ili bez.
anarKija rulz!!!
mante se prdenja u prazno...
gatje su tu da bi se napunile...
ma ima pelcera razniih a kakav je to "buket" ..?! cccccccc

kad uvedu i taj viski - podmicujem da clanarinu uplatim preko reda....uf kad tad postanem clan,.. heheheheh

Samo "ozbiljni" diskutanti, molim! Smile)))

Da probamo da izvucemo neki presek? Da uvedemo neki kriterijum, da vodimo statistike? Happy))))
ma da mi presecemo dok ne padnemo ispod kriterijuma pa iz statike predjemo u dinamiku Smile)))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:10 pm.