Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mnogi mastaju o posebnim sexualnim dozivljajima, ali nikada ne sakupe dovoljno hrabrosti da ih i ostvare... Da li ste Vi bili dovoljno hrabri? Jeste li uspeli da odsanjate svoj najlepsi erotski san? Da li je za to bila presudna inspirativnost i inventivnost vaseg partnera ili Vasa odvaznost da mu saopstite svoje skrivene zelje?
...Jeste li uspeli da odsanjate svoj najlepsi erotski san? ....

Да,јесам.Више пута сам га одсањао.

Био сам и довољно храбар,али...

Никад нисам скупио толико пара да га и остварим.

wink
apa kad sanjas daleke destinavijeeee i cokoladne zenske na obali okeana hehehe
Neka ja ću malo duže samo da sanjam ...
Sex vise nije tabu tema, i da, ako se dvoje slazu i veruju jedno drugom, otkrice svoje neke zeljice i eksperimentisati....da bi saznali da li stvarno njihov "san" jeste onako kako su ga zamislili.....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ja sam tako jednom eksperimentisao u sexu:

Dosao sam do zamisli da dodam u svoj sexualni zivot
malo hemijskih elemenata i nabavio epruvete...
Veoma je zanimljivo ali sam pomalo i nagoreo od
reakcija pa sam odustao...
Ja sam tako jednom eksperimentisao u sexu:

Dosao sam do zamisli da dodam u svoj sexualni zivot
malo hemijskih elemenata i nabavio epruvete...
Veoma je zanimljivo ali sam pomalo i nagoreo od
reakcija pa sam odustao...

I Pera je tako seo na raketu, sad ga nesto nema na forumu, mozda je i on nagoreo winklollollol
najlepshe sexualno iskustvo? ne razumem temu bash... najlepshe po tome shta doziveo? koliko puta partnerka swrshila? ja? ili po pitanju experimentisanja? shta je experimentisanje u sexu? 69? anal? obostrano swrshavanje? meni je swe to sastavni deo sexa...a najlepsha iskustva nisu vezana za sex, vec za vodjenje ljubavi... a priznacete, izmedju sexa i vodjenja ljubavi je razlika ogromna...
Priznajem...

Mada, nekada nije loshe ni (po)sexati se...

wink
naravno... iskreno, nije da sam opterecen sexom, ali meni je sex vishe potreba, navika... ma ne znam, ne foliram se, probao swe fantazije, ne znam shta nisam swe ustvari probao, ali nishta kao stao dobro vodjenje ljubavi sa osobom do koje ti je stalo...
...uvijek sam veze pokušavao tako da gradim da nemamo ni partnerica ni ja skrivenih želja - samo želje...tako potreba za hrabrošću otpada...takođe mislim da je jedini ispravan odnos onaj u kome svako govori svoje želje, a ne čeka da ih partner pogađa...
wink
rum_punch(manki)live.com
...uvijek sam veze pokušavao tako da gradim da nemamo ni partnerica ni ja skrivenih želja - samo želje...tako potreba za hrabrošću otpada...takođe mislim da je jedini ispravan odnos onaj u kome svako govori svoje želje, a ne čeka da ih partner pogađa...
wink

bash tako...
el se račuNJa i ono kad se sjeb............ skrljaš niz stepenice?..................Smile))
el se račuNJa i ono kad se sjeb............ skrljaš niz stepenice?..................Smile))

racuna se...jedino ako padnesh na neshto Tongue

...sve je u redu dok drugoga ne povređuješ protiv njegove volje...ako partner voli da se t(r)uckate na stepenicama, što da ne?
wink
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:18 pm.