Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Javljaju mi se iskljucivo neki "shkrndelji" ima li neka normalna a da lepo izgleda ??? ako ima iskljucivo pvt !!! tnx :?
shta je 'shkrndelj'??? a probaj bro da stavish tvoju sliku u avataru...
a i brate mozda zato shto ih nazivash 'shkrndeljima'... zamisli da je neka cura slicnu temu postavila i nazvala nas jbm li ga... 'retardima'... nema shkrndelja... samo kulturnih i nekulturnih cura... lepih i manje lepih... ne branim ja cure, da se razumemo, samo poshtujem, previshe lepih trenutaka imao sa curama da bih rekao tako neshto za bilo koju od njih... poshtuj i ti i vratice ti se istom merom... Smile
A ako ne bude cica vratice mu se postovanje!
wink
hahahahahhahahahaha bas duhovita tema hahahahahah lollollollollollollollollollollollol
Секси видиш да Чиз има проблем јављају му се само

шиптари "shkrndelji",неће он још дуго....

wink
a coek samo trazi normalnu i jos da lepo izgleda, pa da nece mozda i da mu peva!? shockrollwinklollollollollol
Mora da je kvalitetna lol i da se zove Cica lollol
Ку та ћивша нона,пашазот...

Рока мандољин...

wink
Sada cete reci da je bambi prznica...ali..nekada su likovi kao ovaj shto otvori temu bili kvalitetno dochekani...sada ih je sve vishe..ubijaju temama o duzhinama,..njihovim centimetrima..koliko su..gde su ih....E MOJ FORUME...ostali samo ovi mirovnjaci i armando na mirovnjachkoj(Slovenachkoj)terapiji....da su tu samo 5-6 sa prve strane kada se klikne na "LISTA CHLANOVA" ovom bi debilu letelo perje...
ne trazhim ja pomoc..na mnogo sam se vece vetrenjache zaletao....
ali...jbg...da ne gnjavim opet sa prichom o starom forumu...
Sada cete reci da je bambi prznica...ali..nekada su likovi kao ovaj shto otvori temu bili kvalitetno dochekani...sada ih je sve vishe..ubijaju temama o duzhinama,..njihovim centimetrima..koliko su..gde su ih....E MOJ FORUME...ostali samo ovi mirovnjaci i armando na mirovnjachkoj(Slovenachkoj)terapiji....da su tu samo 5-6 sa prve strane kada se klikne na "LISTA CHLANOVA" ovom bi debilu letelo perje...
ne trazhim ja pomoc..na mnogo sam se vece vetrenjache zaletao....
ali...jbg...da ne gnjavim opet sa prichom o starom forumu...

Sve je tacno sto si napisao. Ona ekipa je neponovljiva. Nema ih vise Unhappy
Pojave se likovi koji su umislili da je sajt napravljen dva sata pre njihovog pojavljivanja....onda banu na forum sa kafansko-svalerskim debilizmima i misle da ce sve zhene i devojke sa foruma da budu samo njihove...jer njima se kao javljaju ali samo ruzhne..oni imaju velike....oni su kazanove kojima ni jedna ne mozhe da odoli.....isprljajiu ovaj vec dosta kontaminirani forum,,shepure se neko vreme,,pa kada vide da i dalje moraju da drkaju onda odu...

E moj jadni forume...zato sam te neko vreme samo chitao...i nema onog "svaka chast izuzecima"...kada ste mirotvorci(preushene pizde)svi ste mirotvorci...pa...trpite..ali vazelin kupite...
zashto toliko patite za tom starom ekipom? swaka ekipa ima svoje teme, swoja polja interesovanja... tako i ova nova ekipa zar ne? e sada shto nekome bile blize te teme a nekome ove to je druga stvar... wreme pravi ekipe... tako i ovo ludo vreme isto... nisu losha ni ova vremena, samo se treba snaci, prilagoditi...
u tim prelepim vremenima neke druge vrednosti su bile znacajne, sada ne... zar cemo da kukamo za tim vremenima? proshla su... koliko god bila lepa... ali su proshla...tako i te stare ekipe... proshle su, nema ih vishe... ne zivi se od proshlosti, ali se pamti... ne znam tu staru ekipu, ali recimo od ove nove, ima tu zaista kvalitetnih ljudi od kojih mozesh dosta da naucish, i ja to cenim i drago mi je shto neke od tih ljudi znam... batalite ljudi proshlost...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:47 pm.