Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Idete li i u kom svojstvu :?:
wink

Mesto: Beograd
Datum: 20.09.2009. godine

Čak i ako ne idete eto prilike da napišete šta lično mislite o takvom vidu manifestovanja ljudskih prava i seksualnih sloboda. 8)
taman htedoh da postavim ovu temu...
To se odnosi sada na ove pedere sto idu i "bore se" da ih ljudi prihvate, pa prihvaceni su...ko ih dira...ako vole nek izvole, sloboda ili traze da im dignemo neki spomenik jos?

Za mene cista glupost, to su sto su, i svako radi sto voli, ja bih trebala ispisati veliki transparent i vuci ga po gradu na kojem ce pisati OBOZAVAM SEX I HETERO SAM....msm, koja glupost...
Sta koga briga....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ne branim ali ni ne podržavam nikoga u svom opredeljenju
Makarije nisi napisao šta ti misliš o seksualnim slobodama ili je dovoljno da pogledamo tvoj avatar -
Makarije nisi napisao šta ti misliš o seksualnim slobodama ili je dovoljno da pogledamo tvoj avatar -

Ja podrzavam svakog ko je drugaciji, ali bih zabranila takve manifestacije ....

Ja podrzavam svakog ko je drugaciji, ali bih zabranila takve manifestacije ....

Iskreno u srbiji svaki taki skupovi samo izazivlju bes i lako se napravi sranje ali ako je to njihova volja neka šeću što se mene tiče
Више пута смо прежвакавали ову тему.

Последњи пут код Сексипила, ал он је био романтичан па је

додао и троугао и дугине боје и свашта нешто.

Парада педера у организацији оних којима то треба има ће

свој епилог као што јој је и име "Парада по носу".

Чита ли неко графите по граду???

"Србија није спремна за геј параду-ми јесмо ! "

Делије,Гробари,Радовци...

wink
Nek ..be ko koga oce i kolko oce sto to mene briga........
na zalost pederi pokusavaj da nam nametnu svoj stav i to na veoma pogresan nacin.

nisam siguran da razumem sta zele da dokazu sa paradom pedera.

ali sam siguran da ce otpor biti veliki tome i mislim da ce mnogi od njih jako lose proci...
ma nek paradira ko god goce bre, dok mene ne diraju Tongue
a o sexualnim slobodama... pa... pedere ne mogu ni da zamislim, odvratno mi je, dok vec dwe cure...mmmmmmmmm Smile
Totalna glupost, ljudi strajkuju, nema posla, nema para, a oni nasili traziti neka prava, koja im niko ne uskracuje, to sto kod nekoga iziava bes kada vide pedere da se drze za ruke, ne znam, meni je vise smesno, ne bih ih tukla, zivot ih tuce...ti ljudi jesu na neki nacin, hteli to ili ne hteli priznati, bolesni, da li su traume iz detinstva ili ko zna sta, ali neki klik im fali u glavi....

Samo mi nije jasno, na sta su ponosni?! Na to sto su nastrani?
Nemam nista protiv da to rade u SVOJA cetiri zida, ali da MANJINA PROVOCIRA VECINU, e to nema nigde!
Ne idem. Wink
Nemam apsolutno nista protiv bilo koga ali iskreno mislim, da su postali vec suvise navalentni sa tim manifestacijama i ako dobiju batine, neka ondaK ne placu. Wink
To je izgubilo svaki smisao "borbe za jednakost i pravo izbora", nego je postalo cisto provociranje.
Zamislite, da svako paradira zbog necega, mislim stvarno...
Dokle vise? 8)
kazu da se tog dana priprema i festival palica za baseball
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:19 am.