Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Happening
Gledala sam za vikend dotican film koji me je inspirisao da zvrljnem nesto i ja na tu temu...sta mislite, koliko ce nas priroda jos trpeti, zagadjujemo je nemilice, unistavamo sume koje bi trebalo da budu "pluca " ove nase planete pa i nasa na kraju krajeva jer i mi disemo taj vazduh koji one preciste...mislite li da je moguce da ce biljni svet razviti odbrambeni sistem, ne mislim tu na smesne horor scenarije tipa drvece koje hoda nosi sekiru u kolje sve zivo, vec na onaj mnogo prefinjeniji a efikasniji nacin, da funkcionise recimo ,kao biolosko oruzje, da ispusti u vazduh nesto sto se ne vidi, ne mirise i ne oseca, sto deaktivira blokator za samoubistvo u mozgu, i krenu masovna samoubustva...mislim ko zna film zna i o cemu pricam...nije ne realno a opet je domen filma ...ili recimo od globalnog zagrevanja se otopi negde na Antarktiku ledena santa iz koje se oslobodi smrtonosni virus koji je nekim cudom preziveo 10000godina ili tome slicno...ne znam sta mi je danas oops al proci ce me, a sad ima li neko neko misljenje o ovoj temi rolllol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:56 pm.