Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

"necu da budem lepa devocica, ocu da budem zenska" shock lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Nismo jos dogurali do Tesne koze, za sad samo Masa i medved lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
uh...ne secam se
My heart beats only for you!!!
Nije bilo skoro ali je bilo bas sjajno
Prije pola sata i to slatko bas
za sat vremena , smeha hvaliti nece
**jos uvek sam ziv**
Komšiki danas...čestitam joj mužu rođendan, a ona u čudu...."zar ti nije 26og" shock lol ne da ne pamti brojeve, nego izgubljena u svemiru lol
:D
whooosh i am a dolphin !!
Ima jedno 3 dana nisamSmile

ja, malopre Smile
Za postupke i izjave patuljaka, ne snosim odgovornost!
Ne mogu sve da povatam,.... jbg
Bas malo preSmile
"Mama danas sam jela dve salate u vrticu! Mala mi se nije dopala, a velika jeste"
"Od cega je ta velika!?"
"Od krofne" lol
malopre na granici, plava zenica u velikom pasatu iz jagodine rekoh ene lejle vraca se iz soping :D

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
zedlion kaže...

malopre na granici, plava zenica u velikom pasatu iz jagodine rekoh ene lejle vraca se iz soping :D

I...sta je kupila? smile
Ovih dana nisam se bas smijala nije mi do smeha
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:38 pm.