Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Plavkica kaže...

Komšiki danas...čestitam joj mužu rođendan, a ona u čudu...."zar ti nije 26og" shocklol ne da ne pamti brojeve, nego izgubljena u svemiru lol

ja tako mojoj kumi nikako nisam mogla da zapamtim rodjendan...znala sam 7. ili 8. septembar i uvek joj posaljem poruku sedmog sa pitanjem a kome cemo to da slavimo rodjendan...pa kad kaze poranila si sutra je ja kazem ma znam bre nego te pripremam heheh nije se ljutila vremenom je navikla....
malopre na granici, plava zenica u velikom pasatu iz jagodine rekoh ene lejle vraca se iz soping :D
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
zedlion kaže...

malopre na granici, plava zenica u velikom pasatu iz jagodine rekoh ene lejle vraca se iz soping :D

I...sta je kupila? smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ovih dana nisam se bas smijala nije mi do smeha
Every part of me is a part of you !!!!
samo-tvoja kaže...

Ovih dana nisam se bas smijala nije mi do smeha

smijemo li pokusati da te nasmejemo
zedlion kaže...

Ne odaj me, sunce ti graničarsko grin
Poslednja izmena Septembar 28, 4:07 pm od Lejla83.
I just love the way you're running out of life..
Sinoc..Smile
Every part of me is a part of you !!!!
Kad mi je Lepa poslala "leskovcanka i zver" lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Dok čitam onu sa puno duše, umirem od smeha koliko žena sere (pozitivan naravno) Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ove narodne pesme..sve bih ih ja drugačije imenovala grin
I just love the way you're running out of life..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:22 am.