Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

werujem da je owo tema na koju swako od nas moze da da odgovor... interesuje me koji je razlog? strah od prepoznavanja u svom mestu? biti 'neko' drugi? zashto?
Mogu da stavim sliku sto da ne, imam je i na taggedu sto ne bi i ovde

za druge neam pojma wink
Mogu al necu lollollol uostalom ni jedna slicica u mom profilu nije slucajna sve su namerno slicne meni 8) lollollol
Nekada slicice na avataru, a koje nisu fotografije licnosti iz profila, mogu da budu slikovitije od same fotografije. Razlozi su razliciti, i sve koje si The Guard naveo mogu da budu tacni, a i ne moraju. Ja sam u pocetku imao slicicu Malog princa, ali sam odlucio da ipak stavim svoju fotografiju. Ne mislim da je to neophodno, ali tako mi se "htelo" u datom trenutku. Zaista tema o kojoj moze da se polemise.
Ne znam razlog, i ne mislim da treba da postoji razlog. Moze biti strah od prepoznavanja ili ko zna sta jos.
Ovo je forum "upoznavanje" na kom niko s nikim neće da se upozna!
1. Kako bi se neko pravio ovde sexi (npr i nije ni na koga upućeno), a gledaš ga?
2. Malo mesto mala sredina, poznaju te i onda nisi baš slobodan, a ovde mogu biti svi slobodni.
3. Fizički izgled zna da odbija pa je komunikacija malko otežana.
4. Ne bi postojale teme kao npr: šta mislite o osobi iznad (ili avatar), a jako su zanimljive i dobro posećene.
5. Amelija verovatno ne bi učestvovala na ovom forumu, pa bi mi bili uskraćeni za najguzu.
Ima još al sad žurim na jedno mesto!
ja bila u pocetku stavljala, pa su me sjebali, pa necu vise...eto....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Pa, po pravilu, u avatar se i ne stavlja svoja slika. Moze, ali i ne mora. Imala sam i ja svojevremeno, mada mi na profilu stoji slika, pa ko hoce moze da vidi i kako izgledam.

Mislim da se ljudi ne skrivaju, vec jednostavno, avatar mogu cesto da menjaju, sto isto odaje neke osobine osobe koja se krije iza odredjene slicice.
Ma, psiholozi bi mogli da imaju pune ruke posla lollol
Paaa ne bih da stavljam svoju sliku iz opravdanih razloga..... oopsoopsroll

Rekoše mi da sam ''ZLA'' a pored toga sam i ružna....pa ne bih da neke traumiram rollUnhappywink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ostatak sajta ne funkcioniše kao forum, više je kao stočna pijaca (čast izuzetcima) uostalom da nije ovakvih ljudi na forumu ne bih bila ni na sajtu, bitnije mi je šta ko ima reći nego kako izgleda...

I avatar zaista jeste slikovitiji od fotografije :D
ja bi postavio kontrapitanje, zasto ti stavljas svoju sliku u avatar?
zelja za muvanjem, potreba da te vide?

po mom misljenju nema goreg nego kada ce neko o tome da li ce se upoznati sa tobom, odluciti za 0,3 sekundi na osnovu tvoje slike...
ja sam ipak mnogo suptilnija osoba, primam na desetine obicnih ili slobodnijih slika na MSN a nejednom odem na kafu a da i ne znam kako doticna izgleda... mogu ti reci fotografija ne znaci nista...
...već sam negdi rekao da ovi forum pretežno služi da se ebademo u mozgove...e, sad, da prilažemo EEG - svi bismo bili slični k'o Kinezi, bilo bi monotono...ne znam kako izgleda ostatak sajta, možda su tamo sličice poželjne...

Tongue
rum_punch(manki)live.com
werujem da je owo tema na koju swako od nas moze da da odgovor... interesuje me koji je razlog? strah od prepoznavanja u svom mestu? biti 'neko' drugi? zashto?

A zasto bi je stavili???? :?
Ovo je forum "upoznavanje" na kom niko s nikim neće da se upozna!
1. Kako bi se neko pravio ovde sexi (npr i nije ni na koga upućeno), a gledaš ga?
2. Malo mesto mala sredina, poznaju te i onda nisi baš slobodan, a ovde mogu biti svi slobodni.
3. Fizički izgled zna da odbija pa je komunikacija malko otežana.
4. Ne bi postojale teme kao npr: šta mislite o osobi iznad (ili avatar), a jako su zanimljive i dobro posećene.
5. Amelija verovatno ne bi učestvovala na ovom forumu, pa bi mi bili uskraćeni za najguzu.
Ima još al sad žurim na jedno mesto!

Ne diraj mi Ameliju wink

A zasto bi je stavili???? :?

pa ja pitao zashto... upoznavanje i sl... zashto ne?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:44 pm.