Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ŽENE mogu da čuvaju tajnu samo 47 minuta!

Čim žena čuje trač, odmah mora da ga podeli sa bar jednom osobom! Period u kome se žene, navodno, muče da zadrže tajnu traje najviše 47 sati i 15 minuta, nakon čega jednostavno moraju sve da ispričaju još nekome!

Žene tajne koje su im poverene najčešće prenose svojim partnerima, supruzima, najboljim prijateljicama i majkama i ništa ih u tome ne može sprečiti.

Tako je bar pokazalo istraživanje, više od polovine ispitanih priznalo je i da ih alkohol dodatno ohrabruje da sočni trač prenesu drugima.Ipak, srećom po neke, 27 posto ispitanih reklo je da već drugi dan zaborave što im je povereno.

------------------------------------------------------- ----------------------------------------------

I jel se pronalazite u ovome drage dame?

jel `morate` nekome da ispricate socan trach ili ne?!
Sta ce ti ovo pod pitanje kad si sve zene deklarisala kao tracare ( i ti si zena samo da te podsetim).
Kaže se u mom kraju: sa milicijom ne druguj, sa romima ne trguj....i ženi tajne ne kazuj... wink
Dzoni
Sta ce ti ovo pod pitanje kad si sve zene deklarisala kao tracare ( i ti si zena samo da te podsetim).

Istrazivanje pokazuje jedno,ali da vidim sta zene imaju da kazu na to 8)

Istrazivanje pokazuje jedno,ali da vidim sta zene imaju da kazu na to 8)

Ko jos veruje u statistike da mi je znati? roll
Ja nisam zena ja sam bi.... i ja bi mozda da sam zena po statistici bila.
ja imam dwe drugarice koje znaju swe moje tajne i niko drugi ih ne zna... tako da se ne slazem sa tim... zavisi od osobe do osobe...
ja imam dwe drugarice koje znaju swe moje tajne i niko drugi ih ne zna... tako da se ne slazem sa tim... zavisi od osobe do osobe...

Pa mislim da je upravo ovde i poenta, njih je dve, dakle one će međusobno ispirati usta tvojim dogodovštinama, treća je suvišna...ja sam neku situaciju doživela tako i tako, i ja ću da tražim istomišljenika...jednostavno je u ljudskoj prirodi da voli i ako je iole normalan da izanalizira stvari i događaje, a za tako nešto mu treba sudionik...ako imaš tajnu poverićeš je prijatelju, al zapamti da i tvoj prijatelj ima prijatelja winkwink
I ovo ne važi samo za žene, i muškarci su ''tračare'' Tonguelol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ja nisam zena ja sam bi.... i ja bi mozda da sam zena po statistici bila.

shock
vranjanka, ako cuvas dobro tajne, sve cu da ti reknem...
pa neka si mi ti bi.... winkTongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Da, znam da cuvam tajne, ako smatram da to drugoj osobi koja mi se poverila je mnogo vazno, no, da ne bude zabune, mislim da i muskarci vole da tracare i to skoro isto ko i zene....
Stvar je kakva si osoba, a ne da li si muskarac ili zena....
Neko ko ti je poklonio svoje poverenje i veruje u tebe, ne, ne bih nikada odala tajnu te osobe...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ŽENE mogu da čuvaju tajnu samo 47 minuta!

Čim žena čuje trač, odmah mora da ga podeli sa bar jednom osobom! Period u kome se žene, navodno, muče da zadrže tajnu traje najviše 47 sati i 15 minuta, nakon čega jednostavno moraju sve da ispričaju još nekome!

Žene tajne koje su im poverene najčešće prenose svojim partnerima, supruzima, najboljim prijateljicama i majkama i ništa ih u tome ne može sprečiti.

Tako je bar pokazalo istraživanje, više od polovine ispitanih priznalo je i da ih alkohol dodatno ohrabruje da sočni trač prenesu drugima.Ipak, srećom po neke, 27 posto ispitanih reklo je da već drugi dan zaborave što im je povereno.

------------------------------------------------------- ----------------------------------------------

I jel se pronalazite u ovome drage dame?

jel `morate` nekome da ispricate socan trach ili ne?!

Postovana Bela, mozda neke zene ne prihvataju da budu oznacene kao osobe koje ne znaju sacuvati tajnu. Uglavnom ih to pogadja pa ne mogu a da opet ne spomenu muskarce. Tracare i muskarci i zene, samo je pitanje ko to vise radi. U svakom slucaju hteo sam samo da ti odam priznanje i moje divljene sto si se usudila da cacnes svoj pol i tako sebe izlozis napadima istog.
Veoma iskreno i hrabro s tvoje strane.
Radim takav posao da cujem svasta, vidim svasta i ... ali ugovorom mi je zabranjeno da pricam o tome i postujem.... 8)
a šta vidiš i šta čuješ?.............Smile))
eeee pa cekaj 47 minuta pa ondak tek pitaj bre Micojka, ne pratis radnju! twistedlollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.