Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

swi mi znamo kada nashi stari kazu 'ma samo da je zdravlja'... a da li je tako? ja cesto se setim titanika... i tamo swi bili zdravi...al jbg, nisu imali srece... znaci, sreca... rodi me majko srecnog i... ceo swet je moj...
swi mi znamo kada nashi stari kazu 'ma samo da je zdravlja'... a da li je tako? ja cesto se setim titanika... i tamo swi bili zdravi...al jbg, nisu imali srece... znaci, sreca... rodi me majko srecnog i... ceo swet je moj...

glupo pitanje, ako si zdrav, onda si arecan a ako si srecan onda si zdrav , he sta je starije kokoska ili jaje
Ma, ko ima sreće ni zdravlje mu ne treba, sve će preživeti! lol lol lol
roll
Zdrav covek ima hiljadu zelja,a bolestan samo jednu,da ozdravi. Ako je neko bio tesko bolestan,onda shvata
Biti budala, njega i Bog cuva wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Biti budala, njega i Bog cuva wink

Vis kako ti sve lepo Tongue
Najvažnije je zdravlje pošto je sreća prolazna. Čašu meda još niko ne ispi a da je čašom žuči ne zagrči.
roll Molim te da se ne naljutiš na ovu konstataciju, ali kad bi se malo stesala u struku bila bi super ženska. Baš po mome ukusu.
e ako je zbog tebe, ću stešem................Smile))
Dođi kod mene na Zlatibor, ću te "tešem" ja po posebno razrađen režim. Svaki dan po dva tri puta do Spomenika i nazad pa ćeš biti ko Vila Raviojla. Ima da budeš ko nova.
ne volem med.................Smile))

E, ja volim kada je sajam meda na Tasmajdanu, bice pocetkom oktobra tradiocionalno je.... Smile
ne volem sajam..... meda..................Smile))
Pa, ima i licitarska srca, ima i kozmetika, ima sveta, ima svega na Tasu tada a blizu mi je, ja volim a Ti kako hoces Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:56 pm.