Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mislim..dakle postojim..sad da li govorim glasno ili govorim sebi u sebi ili sam sa samim sobom ,sapucem,to je stvar izbora,ili stanje ...
Dakle ako nemate kome da kazete to što mislite,kazite ovde..i bez ustručavanja..opušteno
A cinjenica je da volim..to je neko normalno stanje moje..I Bog je ljubav ..kazu,valjda znaju sta govore,ali izgleda da ne znaju sta rade...oprosti im Boze,ti jedini mozes,a ja znam da im necu zaboraviti..hm..da.
shock da nisi i ti dvajest godina u braku?................Smile))
I ne moras da me lazes..ne mozes me prevariti..ni ti ni taj osmeh na licu tvom.Citam ti oci..dusu..tuzne su oke tvoje,a dusa topla..siroka.Ne!!! ne moze me osmeh tvoj prevariti..oci mi govore..cuti nemoj mi nista recima..procitacu u ocima sve..
shock da nisi i ti dvajest godina u braku?................Smile))

Misliš dvadeset godina lišavanja slobode svoje..
m jok..
slobodan si onoliko koliko si ekonomski nezavistan..
sve ostalo je stvar slobodnog htenja..moći ili nemoći..
ove reci ne preporucujem citaocima mladjim od osamnaest godina..a ni sebe.sebe nesto ovih dana bas nikome i ne preporucujem..nekako sam opor ko lose vino..mozda je od vina loseg..ko bi ga znao..i nesto mi nije nista..takav sam u rano prolece..i prvih dana jeseni..dok cvet neki ne uberem..neku vatrenu violu..da mi pamet oduzme,ovo malo pameti sto ostade..ne ipak je od vina loseg..podvalili mangupi..
ko te ima,taj te nema..jednostavna banetova filozofija..al..dotaknu se linije zivota ..il se dirnu il se ne dodirnu..koliko linija na sebi isprepletanih nosim..linije ko secanja,to ni gatara rastumaciti ne moze..al' zivot je to..sutra ne umire nikad...i ovo danas, vec sutra je juce..ne ,definitivno sebe ne preporucujem mladjima od osamnaest..zbog varenja i mirnog sna..lep vam dan sviraci..ma gde bili.
u jbt. i ovako pricam sama sa sobom, jos da pisem samoj sebi,aloooo, spremna za ludaru, definitivno Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
zasto...pa i pisanje samoj sebi je jedna vrsta samoizljecenja zar ne?
E..sad..
ludare su fina mesta..
mesta neostvarenih želja i snova..
i život tamo u veselju prolazi..
rodiš se u svom svetu i živiš u njemu..
možda oni i nisu ludi..
možda smo mi ludi,samo nam niko to nije kazao..još..
Psiholoski gledano, razgovori sa samim sobom i pisanja samom sebi ukazuju na emocionalnu nestabilnost ili cak nesto jace... :?
Psiholoski gledano, razgovori sa samim sobom i pisanja samom sebi ukazuju na emocionalnu nestabilnost ili cak nesto jace... :?

da ..u pravu si..pisanje samom sebi je prva faza..ludila
a momolog kao monolog je nešto sasvim drugo..

a el su momolog i monolog edno te isto?..................Smile))
A umela je..svaka joj cast..pamtila je jubileje,rodjendane meni dragim ljudima..znala je..Eh da zenko..a i navike mi poznavala.pao sam na Ravela Bolero i klikun crni kutjevacki..u sobi njenoj..posle ''slucajnog'' upoznavanja u mom omiljenom kaficu..i nije mi zao..da znao sam .sve sam znao..al' nekako mi bilo zanimljivo..umela je... i..lovac postade lovina..

a el su momolog i monolog edno te isto?..................Smile))

A lektori su svima potrebni..
kako bi mi bez njih..
lektor ili kolektor.. lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:47 am.