Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako iz Srbije platiti uslugu sa neta?
Da li ste nekada narucili proizvod na taj nacin?
Kakva su vam iskustva?
Ja znam da iz Bosne funkcionise super 8)
Cekajte, idem i ja!!!
Najbolje da uzmes viza karticu u nekoj banci koja ce samo za to da ti sluzi, a imam internet viza karticu vovodjanske banke i do sad me je dobro sluzila samo su mi je jednom blokirali jel postoji ogranicenje koliko para mozes da preneses u inostranstvo a ja malo preterao Unhappy
ovde kod nas kazu da cak i Western Union samo doprema novac a ne prima uplate odavde...

a kako vam to funkcionise. koje kartice, kakva zastita od zloupotrebe, i moze li se u trenu aktivirati neka usluga ili mora se sacekati potvrda?
oristim viza interne karticu vojvodjanske banke zastita je da bi s mogla koristiti moras ih pozvati i reci lozinku i onda ti je oni aktiviraju da mozes da je koristis, ali i pored toga nikad ne drzim pare na njoj uplatim samo pre nego sto treba da platim nesto preko net-a.
aha,...
trenutno imamo problem platiti uslugu koji ide preko Pay-Pala, obzirom da primaju samo to, ili kao alternativu, da saljemo novce Western Unionom, ali imam informaciju da iz Srbije WU ne salje novac.
Zadnja alternativa je da skoknemo preko grane, pa da uplatimo tamo u nekoj banci, ali mi je glupo. Umesto komocije kupovanja iz fotelje, jurcas u banku... pa mislim... roll
Pay pal ne radi jos uvek u nasoj drzavi jedino neko da ti preko otvori karticu pa mozes odavde uplacivati na nju
Savet za net strucnjake i upucene:

Od 1.novembra iz Srbije se preko Western Uniona moze slati novac svuda u svet. Od tada saljem bez problema novac u svet. Provereno, iz svake poste u Srbiji, jedino nema opcija da im njihov postar donese na ruke lovu, ali se `ladno moze podici i poslati u svim postama sveta.
Kakva su vam iskustva?

Ne znam kako u Srbiji funkcionise, ali znam kako se to radi u Evropi.
bit ce i u Srbiji...
jos malo prilagodjavanja propisa...
Raiffeisen izdaje Visa Virtuon karticu za placanje preko neta.
bilo je nekih najava da ce se omoguciti potpuna usluga net placanja u Srbiji, samo se ne secam, za kad su nam to obecali...
Kakva su vam iskustva?

Počeo u Srbiji da radi pay pal sad je ladovina za takve stvari 8)
Ja znam da iz Bosne funkcionise super 8)

u i iz bosne sve super funkcioniše lollol
da placam preko Internet-Banking i nemam problema....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:28 am.