Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Upravo u ovo vreme kada su temperaturne promene pogodne za razvoj virusa, pade mi napamet da bi ovo moglo da bude i dobra tema za forum, ko vise pere ruke u javnim toaletima ukljucujuci one na poslu, muskarci ili zene? Znam da ce sada svi da kazu ja perem, ali su neka istrazivanja uz pomoc skrivenih kamera dokazala da ipak ne peremo BAS svi ruke posle upotrebe toaleta, a narocito je zabrinjavajuci broj onih koji operu samo vodom sto je isto kao da ne operu uopste. Tek upotrebom tecnog( nema dodirivanja sapuna u crvstom stanju) sapuna i temeljnim pranjem ruku i izmedju prstiju toplom ili mlakom vodom, u trajanju od tridesetak sekundi mozemo biti sigurni da nismo poneli "poklon" bakterije i viruse iz toaleta.Kakva su vasa iskustva, vas samih i posmatranjem drugih u ovoj situaciji?
meni je Misko cistiji od ruku prema tome ruke uvek perem pre upotrebe a retko posle!!

jedino kad na zidu ostavim tragove prstiju pa da me ne prepoznaju da sam ja to uradio

i nikad ali nikad ne pisem svoje ime
Zavisi od mjesta u kome sam MORALA u toalet Wink

Ima mjesta gdje je zaista manja sansa za "poklon" ako ih ne operes shock

E tu kad MORAS....onda valja i vlazna maramica Wink

A inace...normalno je da se ruke peru poslije odlaska u toalet,a 'el neko misli drugacije? roll

Cucemo...
Cekajte, idem i ja!!!
Pre i posle jela,
treba ruke prati,
nemoj da te zato,
opominje mati wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Slozice se svako da je normalno prati ruke ali se u praksi pokazalo da to ipak nije tako, setite se samo nekog svog odlaska u toalet kada ste poslednji put bili u diskoteci ili tako nekom mestu gde se pije i djuska, primetila sam da devojke izadju iz toaleta, uzmu iz torbice karmin, poprave sminku, izvuku carape ako su se zarozale, utegnu kais ili potrave dekolte, stave po milioniti put parfem ili deo i izadju, ZABORAVE mozda da operu ruke? roll
moze biti

nisam obratio paznju na to
msm, ovo jeste ozbiljna tema..... :?

Ne bi to bio problem da posle ne dodirnu najbolju drugaricu ili nekog secer slatkog decka i tako bakterije i virusi prelaze i na njega...bljak mi je kad samo pomislim cry
a zato ti ne jedes tu bananu rukama.... Tongue

meni je Misko cistiji od ruku prema tome Miska uvek perem pre upotrebe a retko posle!!

shock .............Smile))
Slozice se svako da je normalno prati ruke ali se u praksi pokazalo da to ipak nije tako, setite se samo nekog svog odlaska u toalet kada ste poslednji put bili u diskoteci ili tako nekom mestu gde se pije i djuska, primetila sam da devojke izadju iz toaleta, uzmu iz torbice karmin, poprave sminku, izvuku carape ako su se zarozale, utegnu kais ili potrave dekolte, stave po milioniti put parfem ili deo i izadju, ZABORAVE mozda da operu ruke? roll

U nekim toaletima i nema sapuna, tako da se ruke mogu oprati samo vodom. Normalno da nema efekta kao kad se upotrebi sapun. Hvala bogu da izmislise ove tecne sapune, to je stvarno spas.
Sigurno ima onih koji ne peru ruke redovno. Pri samoj pomisli na to mi se dize kosa na glavi. Ne samo sto je to posle odlaska u toalet, vec na javnim mestima su i razni drugi predmeti, kao kvake i sl. Mislim da pri izlasku iz javnog toaleta treba s papirom otvoriti vrata i baciti ga u korpu posle toga.
Cini mi se da su muskarci sklonije ne pranju ruku twisted
kad bolje razmislim ja ni ne idem u javni wc

sto kad ima ulaza ili parkova de je cistije
al što uvek baš u mom ulazu?................Smile))
zato sto me baba ruza iz ulaza pored metlom terala
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:39 pm.