Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

iggy pop, stranglers, joy division, film, rolling stones
The Alan Parsons Project, Electric Light Orchestra, Orchestra Manouverses in the Dark, Pink Floyd, Aha,...
Lepa Brena, Lepa Lukić, Lepa Lana, Lepi Bora, Lepi Lane............................... bili mlogo lepi tijeh osamdesetih................Smile))
cak je i greh bio sladak... liberalno neko drustvo...
lol
80-тих, заборавили сте Дорсе, Хендрикса, Цепелине, Џенис, Грејтфул Дед

мсм, уз стонсе и флојде...

wink
Лол оснивач теме је набројао стонсе, Лимун Флојде, а мене понела

емоција.

P.S.

Ајд молим те скини фереџу, да видимо дал личиш на Амелију.

wink

Не ти што живиш у облацима маре него ова фина девојка !!!!
Синко ја се сећам и кад смо Бугаре тукли 1912 !!!!

wink
EURYTHMICS,GUNS N' ROSES,ROBERT PALMER,POLICE,QUEEN,VAN HALEN,BILLY IDOL, DIRE STRAITS, BRYAN ADAMS, MICHAEL JACKSON...
Ааааааааааа, због тога се Југа распала 90-тих..........

wink
mnogo ste vi matori ako se secate toga wink ,ja sam se rodio 1990 tako da mi je i smesna ova tema lol

Ja sam se rodio 1966, meni su smesne cele devetdesete...

`80 je ipak decenija moje mladosti...
hladni rat i nuklearno naoruzavanje, invazije na Avganistan, Nikaragvu, Grenadu i Panamu, prvi spejs satl, koncert Live Aid, pojava nekog crnca Majkla Dzeksona (nikad, pa ni onda ga nisam voleo), nekoliko odlicnih filmskih ostvarenja, pocetak informaticke revolucije, rast standarda stanovnika Jugoslavije, katastrofa u Cernobilu, pojava naseg novo auta, Yugo i pojava elektronske muzike u pop kulturi, sumrak hipika i pojava panka i neka nova vremena...
Sve u svemu bilo nam je sve lepo dok nije dosao neki kreten, nahuskao mase, posvadjao narode i rasturio sve sto se rasturiti moze i rasterao te slavne mlade `80-ih po celome svetu...
80-тих, заборавили сте Дорсе, Хендрикса, Цепелине, Џенис, Грејтфул Дед

мсм, уз стонсе и флојде...

wink

pa to su rane `70!
:D
Ццццццццц, трава је за говеда....

wink
Kad razmislis, 80-te je ustvari obelezila Hot Tijana...
Eh, kada se setim 80.a ja mlad, tek izasao sa vojne akademije, bela uniforma na meni, a frajlice kada me vide u nesvest padaju lol
E kada se ja setim, koji sam rodjen 80 - ih i slusam muziku iz XIX veka, koliko samo imam prednosti nad vama koji modu pratite i sa modom prolazite!
I sad palcete za necim sto je kao bilo najbolje od svega i imate patent na "kvalitetnu" muziku!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:20 am.