Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Po kom kriterijumu birate ljude koji ce vam se naci na listi prijatelja u profilu? Da li nasumicno kliknete na osobu , odobravate bilo ciji zahtev za predlozeno prijateljstvo ili postoje neki drugi kriterijumi?
prwi put, kako stigao, bilo mi odobrena opcija da auto prihvati swaki zahtew, a i ja klikao koga stigao... sada, od pre neki dan, samo one osobe koje zaista cenim i koje me nisu razotzarale ponashanjem prema meni... ima tu josh ljudi, ali sa njima nemam nikakvu komunikaciju josh, mozda jednoga dana... ko zna...
Samo ljudi koji mi odgovaraju i sa kojima stalno komuniciram.

Ima i par ljudi koje smatram ok, doduse, ne kuckamo se na pvt ali tu su
Kao asocijalni psihopata dugo sam se opirao porivu da imam prijatelje na ovom virt.nebu.Tek zimus kada sam se ponovo vratio sam kliknuo na par dama sa foruma koje sam zavoleo da citam i koje kapiram slicno kao i prave prijatelje iz spolnjog sveta.Vremenom sam kao vip clan postao privlacan i drugim ljudima, verovatno da bi im podigao kvalitet njihovim listama lol Slicno, onom sto su se na neki slavama zvali rado u goste ljudi koji su imali ono Hazdi izmedju imena i prezimena, tako je i moje vip postalo nobles imati ga na listi lol

Sala mala, ne odbijam pozive za prijateljstva, ali ih bas i ne saljem, sasvim se ja dobro osecam kao usamljeni heroj nicije zemlje bez moderatora ili samuraj podforuma zezancija Smile
Kliknem ko mi se posebno dopada na neki poseban način, ali to onako u nekom trenutku. Ne znači da mi se ovde još ljudi ne dopada. Neke nisu prihvatile, kažu rano je još! :? cry
Prihvatila samo ljude koji su mi dragi... Mada ima josh dragih sa kojima nisam virtuelni prijatelj... Smile

Zlo bi bilo da prihvatim sve zahteve, ima ih preko 500...
Posle 3 godine na netu naucio sam da meni interesantne osobe prepoznam po avataru ili profilu. Cesto pogadjam.

Na nekim sajtovima za prijatelja stavljam svakog ko mi se pridruzi, ne zeleci da bilo koga povredim.
Na drugim sajtovima prijateljske liste su namenjene samo osobama kojima redovito komuniciram ili osobama koji su trajno zasluzili da se nadju na listi. Oni koji ne opravdaju prvobitno stavljanje na listu, periodicno brisem.

Ponosan sam na svoje prijateljske liste, one su moje blago!
Po kom kriterijumu birate ljude koji ce vam se naci na listi prijatelja u profilu? Da li nasumicno kliknete na osobu , odobravate bilo ciji zahtev za predlozeno prijateljstvo ili postoje neki drugi kriterijumi?

U prijateljima su mi uglavnom ljudi sa foruma, ne zato sto smo ono prijatelji, ali zbog foruma sam tu...ne poznajem jos nikoga dovoljno dobro da bih mogla nazvati prijateljima, ali recimo poznanici s foruma....eto....e sada, da li su zasluzili ili nisu, da li su ok osobe ili nisu, jos uvek ne znam, relativno sam kratko vreme tu da bih mogla proceniti....jedino za dve osobe mogu garantovati da su ok...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ne klikćem na to . . . nekako mi nema smisla . . . podseća me na pionirsku (ili tako neku već) zakletvu. lol

Postoje forumaši koje rado čitam, forumaši sa kojima rado razmenjujem misli i nekako verujem da i oni to znaju ili barem predosećaju.

Kliktanje na "prijateljstvo" to ne može da promeni, barem ne na bolje. Wink
ko god hoće da mi bude prijatelj, prihvatam, a da li će tu i ostati, zavisi..... wink
Dzoni

U listi prijatelja su ljudi sa foruma sa kojima sam u nekoj komunikaciji, licno ili preko postova... Neke preko postova simpaticne osobe nisu na spisku ali to ne znaci da necu propratiti njihove postove... wink

Kao i u realu, u zavisnosti od ponasanja osoba menja se i lista prijatelja... roll

Ne razumem to nasumicno klikanje za prijateljstvom koje je na ovom sajtu jako zastupljeno da me cak i cesto nervira, pogotovu sto vole da se puno puta ponavljaju... twisted
Ja biram po temama koje su mi zanimljive i po odgovorima osoba koji se kriju iza raznih slicica.Mada smatram da su pojedine osobe zarvorene u uski krug diskusija ali ko ih jebe,ja napisem po koju. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:10 am.