Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite, kakav je uticaj vizuelnog na culo ukusa? lol
'el da nawedem primer? paz sad... nije srazmerno, tj nema logike...
primer... pogled na tebe, mislim taj dijamant je ...extra oops , al werujem da dijamant i nije bash ukusan lolwink
ode dijamant...sad moram da menjam post... cry
U gastronomiji jako bitno, lijepo servirano i dekorisano jelo unaprijed "mirise" na ukusno...tako je sa ljudima i zivotom, vizuelnim budimo sva druga cula ili ih gasimo....
nisam ja skapirao temu odmaK... gastronomija... pa znam iz iskustva da torta shto lepshe izgleda to je neukusnija...
U gastronomiji jako bitno, lijepo servirano i dekorisano jelo unaprijed "mirise" na ukusno...tako je sa ljudima i zivotom, vizuelnim budimo sva druga cula ili ih gasimo....

tema se i odnosi na gastronomiju, ko je razumeo shvatice winklol
ma ponelo me vizuelno tzulo... a i isprawio sam se Smile
Ogroman, ne samo na culo ukusa Smile
Pogledaj npr.Tvoj avatar, uvek ce Tebe neko radije "probati" neko nekog bez avatara oops
Tirkiz... a da turish ti u zagradi da si na Blondy mislEo,a? lol
Tirkiz... a da turish ti u zagradi da si na Blondy mislEo,a? lol

A mozda i nEje na mene mislEo! wink
(.) (.) zato si stidljiv ili dalje da nagadjam?

Ima uticaja. ucini ti se da je ukusno i dobijes zelju da probas, samo sto ponekad nastupi razocarenje. Mada mislim da u izboru hrane presudnu ulogu igraju boje. Nesto moze da bude i fenomenalno dekorisano, ali ako su boje bljak, nema sanse da probam.

Ima uticaja. ucini ti se da je ukusno i dobijes zelju da probas, samo sto ponekad nastupi razocarenje. Mada mislim da u izboru hrane presudnu ulogu igraju boje. Nesto moze da bude i fenomenalno dekorisano, ali ako su boje bljak, nema sanse da probam.

Dodji za mesec dana na mesanu salatu lollol

Normalno da vizuelno ima velikog uticaja na culo ukusa ali i to se moze porediti sa fizickim izgledom... lol

Moze i da razocara... roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:50 am.