Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta je ovo, pobogu? Neka invazija grudi na forumu?? shocklol
Izgleda, da se pojavio forumski grip, a simptomi su tako ocigledni.... abnormalno povecane grudi... lol
Kažu svi država u krizi, kad ono.... grudi samo rastu, ima se-može se... wink
Izgleda, da se pojavio forumski grip, a simptomi su tako ocigledni.... abnormalno povecane grudi... lol

Wo ist 'Ti(to)čiji grip???

Cek samo da idem po pusku....sise sam spremila za boj lollol
Cekajte, idem i ja!!!
ja mislim da je to do hrane, sve prskano raznim hemkalijama, pa onda sise rastu i rastu....ko zna zasto je to dobro wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Dobro je dok su sise...zamislite micu sas dve glave lollollol
ja mislim da je to do hrane, sve prskano raznim hemkalijama, pa onda sise rastu i rastu....ko zna zasto je to dobro wink

znam za sta je dobro, drzala sam posle 15 godina pre neki dan ponovo bebu vrrrrlooo malu bebu u rukama, naslonim je na mene glavica joj zapadne medju air bagove moje u njedrima i zaspi sto se nikada nije desilo kod nepoznatih ( a ja sam joj bila poprilicno nepoznata s obzirom da smo se upoznale pre petnest minuta)...elem mLogo prakticna stvar te sise bwe lollollol
Evo ja ode tražiti neku sliku drugu za sebe... sa većim talasima lol

(iako sam izabrala More za nik baš zbog te urođene alavosti za više... neg slika nema za mene 8) )

Neje to desant....to je deSISEsant, zloćo moja....haos, anarhija winklollollollol

ko da gledaš Vudi Alenov film lollollollol
Dzoni
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:06 pm.