Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

KO VAS NE ODUŠEVLJAVA NA FORUMU?
Razloge možete, a i ne morate iznositi.
:!:
i ti je stvarno otvori..................Smile))
Samo da znaš, do ove slike u avatRu i nisi me baš tolko oduševljavala. lol Slobodno se otvori, ajde.

PS: Kolko se sećam jedino je bila bolja ona sa kravom muzarom, zadnjice okrenute prema forumu. Smile
eve sam se otvorila 3 prsta................ el dovoljno?.................Smile))
Men je dovoljno al će tebe možda malo da zabolE... Smile

Hm, nema ko me ne odusvljava ili ko je totalni smor, od svakoga se moze cuti po neka pametna, od nekih cesce od nekih redje, ali uglavnom ubode se.....jedino onaj mali Letac ga je bio preterao, mada me i on odsevio kako mu ne dosadi postavljati tako glupa pitanja, pa i sama Hot Tica rekla je po nekad koju pametnu a i dobro se seca, kroz maglu, ali se ipak seca, i jedna osoba koja redovno vredja nove formulase nije glupa osoba, samo mozda ima nekih problema zna da napise nesto sto mi se svidi...tako da me niko nije razocarao...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Ima dana kada sam sama sebi smor... Wink

Hm, nema ko me ne odusvljava ili ko je totalni smor, od svakoga se moze cuti po neka pametna, od nekih cesce od nekih redje, ali uglavnom ubode se.....jedino onaj mali Letac ga je bio preterao, mada me i on odsevio kako mu ne dosadi postavljati tako glupa pitanja, pa i sama Hot Tica rekla je po nekad koju pametnu a i dobro se seca, kroz maglu, ali se ipak seca, i jedna osoba koja redovno vredja nove formulase nije glupa osoba, samo mozda ima nekih problema zna da napise nesto sto mi se svidi...tako da me niko nije razocarao...

Ko vredja nove forumase?Ne secam se da sam aminovao tako sto? :o

Ko vredja nove forumase?Ne secam se da sam aminovao tako sto? :o

nije ni upuceno tebi Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Kuj ovde vozi formulu lollol
kuj me ne odushevljava sa njim ne kutzkam... 8)
kuj me ne pali sa njim ne kutzkam... 8)

shockshockshock
kuj me ne pali sa njim ne kutzkam... 8)

shockshockshock

a kuj da, samo na messege wink
Ni za kog posebno ne mogu reći da me nervira svojim postovima, ali je činjenica da smaraju svi oni članovi koji pišu kilometarske postove, a pri tome manje koriste svoj mozak nego copy/paste. 8)
Otprilike se i zna koji su to likovi pa ću zarad "mira u kući" izbeći imenovanje.

Zato, čim vidim da post ima više od tri kucana reda ja to i ne čitam.
Moja apoteka nema drugog leka. Smile

Zato, čim vidim da post ima više od tri kucana reda ja to i ne čitam.
Moja apoteka nema drugog leka. Smile

Aaaaaaaaaaa, zato ti mene ponekad ne sFatas kako treba, jer procitas samo prva tri reda... lolwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:21 am.