Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E jes nam vala ovi Brojkan blesav dabogsacuva
JanaJanko kaže...

E jes nam vala ovi Brojkan blesav dabogsacuva

što znači da me voliš lol
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Devana kaže...

Nevernik!

jesam nisam religiozan a kako znaš roll
zato sto je iskrena
i sto me je izabrala
da mi pridje i otvori svoju dusu
i da je pazim dozivotno
od svih i od nje same
<3

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
..zato..
Donna..

Najlepši ljudi i najlepše stvari u životu su najjednostavnije!
Sta ja imam zbog necega nekog da volimroll
Zato
ne znam zašto ali volim je
I to će proćimrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Idi za njom. Jebemu, nemoj samo sjediti i čekati da te nazove. Idi za njom jer je to upravo ono što treba napraviti kada nekoga voliš. Nemoj čekati neki signal koji možda nikada nećeš dobiti. Nemoj dozvoliti da ti se dešavaju ljudi. Nemoj dozvoliti da ti se dogodim ja, ili ona. Ona nije jebena TV serija ili tornado. Postoje ljudi koje bih ja možda sada volio da su sjeli na avion, ili potrčali za mnom na ulici, ili me nazvali pijani u četiri ujutro jer su mi to naprosto morali reći upravo tada, i jer ne mogu za time žaliti. Oduvijek sam mislio da ću ja biti jedini koji čini lude stvari za ljude kojima nikada ne bi bilo dovoljno stalo da to uzvrate ili da se ponašaju kao potpuni idioti ili da budu potpuno ranjivi i iskreni. I, postići da se netko zaljubi u tebe je lako, kao i letjeti 3000 milja bez upozorenja, jer naprosto ne možeš samo sjediti kod kuće i ne poduzimati ništa i samo uzdisati u telefon. To nije svačija ideja ljubavi, ali ja to tako prepoznajem jer ja to radim. Idi to glasno uzvikni, i budi s njom na značajne načine jer to je predivno, i to je velikodušno, i to je upravo ono što ljubav jest. To je sirovo i nezaštićeno, i to je, zapravo, jedino što nešto vrijedi
U po­čet­ku be­še emo­ci­ja, a ne reč. Čo­vek je pr­vo pe­vao a ne go­vo­rio.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:47 pm.