Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

. . .

Благо теби! Ти си бар имо која те је за_бала, а ја нисам имо ни такву Tongue
i bolje... posledice teske saobracajne nesrece se lakse izlece...
..... On je moje zlato................. wink
............... Al ja nisam njegovo.... cry
posledni koga sam volela je bio jedan divan covek..volela sam ga zbog njegove dobrote , zbog nacina na koji me je voleo i nacina na koji je prihvatao moju ljubav
nikad nismo voljeli jedno drugo- jer nismo mogli doci na red od uzajamnog obozavanja. 8)
Ne pamtim kad sam zadnji put voleo neku................valjda me stižu godine roll
(http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424260_258086287604079_100002081290898_591586_1053467047_n.jpg)
ma zaebala me i ona kojoj sam onomad posvetio one redova a zaebala me i ona za koju sam smatrao da smo stvoreni jedno za drugo...

volim... kao sto volim dobar kolac sa dobrim filom i to je to...
i ne mora da bude nesto posebna, neka samo bude meni draga i to je to...

Znači, više voliš dobar kex nego loš sex wink
. . .

Била је то лепа мачка! Једна странкиња, ал зарати се код нас и, шта ћеш, погубисмо се у вртлогу рата . . .

(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/381188_147045425396157_100002721020215_149644_1404384009_n.jpg)

Памтим је и сада лепо, иако то беше у младим данима мојим . . .
Врло ретко њу прихватам као њу.
Једино ако има индиција да разбија стеге строгог егоцентризма и да те такне не собом него мојом потребом да будем такнут, може нешто од тога бити.
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
ma ne treba ti neka sadomazo zemska, mozes da onanishes i na mom ljubafnom zivotu. ego ce ti manje da se samotakne!
wink wink wink
Схватам твој јед који јача са отицањем животних токова и примицањем смрти. Али, ниско си пао. Раније си имао неки нови.
Да ти то није од ЕУ? lol
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
Nemas pojma, koliko sam jutros sretan i nasmesen!

wink wink wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:46 pm.