Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

po meni ili mi se svidjas ili mi se ne svidjas i u tome je cela stvar ,sta vi mislite o tome ,ako i znate odgovor na ovo pitanje turururururururuurururuurururururuurururuurururuurururu
fer... otjesh/netjesh i gotofo...
po meni ili mi se svidjas ili mi se ne svidjas i u tome je cela stvar ,sta vi mislite o tome ,ako i znate odgovor na ovo pitanje turururururururuurururuurururururuurururuurururuurururu

Dobrodosao u nasu malu ali loodu :D forUMsku familiju!

"o tome" mislim da sablona nema!!! roll
Mozak ,pri prvom susretu, primi informacije u roku 8 sekundi.Sto on zabiljezi...gotoFo je!
Mos poslije da se trudis koliko hoces ali stalno na povrsinu izbije ono sto on sebi "zacrtao".....tako kazu u mojoj nauci.

Moj skromni mozak je odmah registrovao da cemo lijepo da se druzimo WinkWink
Cekajte, idem i ja!!!
Kud baš u prvih 8 sekundi da vidiš da je neko boldirao post wink
Paa ja mislim ako u tih 8 sekundi nebude nista onda imas iha natenane da je ubedjujes i naravno ubedis a mozak nek belezi stase zapravo desilo ..hehe a najvaznije je da se slazemo sa zenam,,da draga,,
i sta sad, ako mi se svidjas, ocemo odmah u krevet ili cemo malo da flertujemo, da se nadmudujemo, iskusavamo?

kad mi das sta imas odma, cim se dopadas, ste ces mi dati naredni dan?
:D
Kolega....a 'el ti to mene pitas roll

Ako pitas... :D

Ebem li ga ...u ovom postu ne dajem ja nista ,vec mozak signale Wink
Cekajte, idem i ja!!!

To su igrarije nezrelih ili ljudi koji ne znaju shta hoce.

U mom svetu nema takvih igrarija, jasno znam shta zzelim i to drugoj strani stavim do znanja. Za zajebanciju tog tipa nisam spremna/nisam bila spremna jer nemam vremena za bacanje... Zzivot je jedan i treba iskoristiti svaki trenutak a to se ne radi igranjem macke i misha... Smile
kolega, volem te ja!

kao drugo, prvo oci, pogledi, signali, kodovanje, desifriranje, radoznalost, provera inteligencije, pitanja i odgovori bez reci, govor osmeha, pa prvo stidljivo slanje emotivnih signala, pa stidljivo potvrdjivanje, pitanje, odgovori, opet pitanja, odgovori, pa jacanje i potvrdjivanje, i tako polako do ispunjenja...
huhm pa to moze da traje i godinu dana, umesto da odmah je odvedes u krevet, svrsis za 5 minuta, obrises sve maramom i praznina koja trazi da se zapali cigara... :?
Hoćeš da kažeš da zato i imaš taki avatar-

jedino mogu ti odgovorim na ovo tururururururururururururururu................Smile))
i sta sad, ako mi se svidjas, ocemo odmah u krevet ili cemo malo da flertujemo, da se nadmudujemo, iskusavamo?

kad mi das sta imas odma, cim se dopadas, ste ces mi dati naredni dan?
:D

nemoj se ljutis ali ovo je jedan od bezveznijih odgovora na ovu temu.
pa ako ne znas sta ces naredni dan ti onda ni ne zasluzujes da imas ni taj jedan dan il trenutak proveden sa njom.
zar nisi cuo za mazenje, nezosti,saputanje na jastuku,zagrljaj. zasto bi se car flertovanja izgubila tim cinom spajanja koje treba predstavljati najvecu bliskost. posle najvece bliskosti ti si izgubio interesovanje?
za sta se gubi interesovanje?
ako ne umes posle toga da odrzis i nastavis zavodjenje pa cemu onda i spajanje dva tela il dve duse?
u cemu je smisao? zena koja se brzo "predaje" treba da razmislja u cemu je pogresila. to je surovo
ajde svi da cekamo godinu dana mozda se i posreci da se spojimo sa svojim izabranikom. mozda roll
Zasto zagorcavati sebi zivot igricama i "nadmudrivanjem".
Ja to radim sebi sa crnom Gorenjka cokoladom. lol

Cenim da je pitanje bilo meni namenjeno.

Vishe puta sam pisala o tome, pa cu se i sada ponoviti...
Profil i avatar su napucani i nastali tada iskljucivo da probaju isprovocirati reakciju mushkarca sa kojim se moja drugarica tada dopisivala...
Kasnije sam ja sa njim pocela ucestvovati ovde i bilo mi je zzao da ga menjam. Danas je ova guza moj zashtitni znak... Tonguewink

I tako... Smile
A, inace, zzivotna filozofija stoji...

p.s. Flekice, odlican post... U skladu je sa onim shto sam gore pricala i ja, takodje, nemam ni sluha ni razumevanja za razmishljanje tog tipa.

To je za mene shturo pretvaranje, foliranje i igre nezrelih ljudi... Smile

Cenim da je pitanje bilo meni namenjeno.

Vishe puta sam pisala o tome, pa cu se i sada ponoviti...
Profil i avatar su napucani i nastali tada iskljucivo da probaju isprovocirati reakciju mushkarca sa kojim se moja drugarica tada dopisivala...
Kasnije sam ja sa njim pocela ucestvovati ovde i bilo mi je zzao da ga menjam. Danas je ova guza moj zashtitni znak... Tonguewink

I tako... Smile
A, inace, zzivotna filozofija stoji...

p.s. Flekice, odlican post... U skladu je sa onim shto sam gore pricala i ja, takodje, nemam ni sluha ni razumevanja za razmishljanje tog tipa.

To je za mene shturo pretvaranje, foliranje i igre nezrelih ljudi... Smile

Ma ljubim ja tvoj zaštitni znak wink al pitanje se odnosi na bitera jer zato ima avatar sa cigaru
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:43 pm.