Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta mislite o njegovim filmovima, posebno o filmu pričaj sa njom, da li bi takav odnos neko hteo da uspostavi sa partnerom.

AKO NISTE GLEDALI OBAVEZNO GLEDAJTE
Et',nisam gledala....
al' sto ne volem obavezeeeee.... shock
Cekajte, idem i ja!!!
Iskreno, ogledao sam jedan film Almodovara i to do pola...
Definitivno nije moj fah, ja ga ne razumem, te sad cu napraviti svetogrdje ali cu izjaviti, meni se ne dopada.

Voleo bih da imam vezu koja je neograniceno duboka, nalik onoj iz filma Aviokontroleri.
za tebe biterlemon jedan pozdrav, pogledaj film
Pazi kad si vec otvorio temu, trebao si da budes svestan da mnogi nisu odgledali film, postavljas pitanje '' Da li bi neko zeleo takav odnos?''
Kakav je to odnos?
Mogao bi malo da nam izneses sadrzaj filma, nije dovoljno reci odgledajte...daj mu ga po reklami winkwink
Zainteresuj nas...inace nista od dikusije o tom i takvom odnosu, kakav god da je winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
u pravu si. decko je zaljubljen u devojku, ona nakon izvesnog vremena doživljava saobraćajnu nesreću, u komi je, on ne odustaje zapošljava se kao medicinski brat samo da bi bio pored nje, svakog dana joj priča šta se novo dešava, jer on smatra da ga ona čuje, na kraju on ima odnos sa njom, ona ostaje trudna i izlazi iz kome, on zaglavi zatvor the end
u pravu si. decko je zaljubljen u devojku, ona nakon izvesnog vremena doživljava saobraćajnu nesreću, u komi je, on ne odustaje zapošljava se kao medicinski brat samo da bi bio pored nje, svakog dana joj priča šta se novo dešava, jer on smatra da ga ona čuje, na kraju on ima odnos sa njom, ona ostaje trudna i izlazi iz kome, on zaglavi zatvor the end

ako sam mozda ipak ogledao, onda mi se cini da devojka nije volela decka vec je on sve umislio i napravio je dete devojci u komi.
naravno da je zaglavio u zatvoru...
U PRAVU SI, ALI ZAJEBI BOLESNI DEO, NEGO ONAJ KADA ON SA NJOM PRIČA DOK JE ONA U KOMI
Znas...ne bi bilo lose da prvi odgovoris na svojoj temi,a?

Aj' da cujemo,mislim vidimo Wink
Cekajte, idem i ja!!!
Prosto idiličan odnos, složili bi se svi muskarci lollollol

Imaju ljubav svog zivota koja je komirana...nema zvocanja, a on ima kome se ispovedati...ma happy end...osim možda tog dela sa zatvorom, mislim ovaj zakon bas nema sluha za zaljubljene lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
VI SE RAZUMETE U UMETNOST KAO JA U KRIV KURAC idea , OSIM BITERLEMONA
I eto...nece da mi kaze Unhappy
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:28 am.