Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jel bolje da recimo zene sa decom zaradjuju za zivot normalnim putem, spremacica...kuvarica...knjigovodja...sektretarica...itd, ili da spavaju sa muskarcima za pare? :!: :?:

Ja mislim da nije fer prema deci da im majka zaradjuje za zivot spavajuci sa muskarcima...bez obzira na godine dece.

To je moje iskreno misljenje...

A sta vi mislite o tome?
To ne da je samo tvoje misljenje , vec je misljenje svakog iole normalnog coveka. Tako nesto ne mora ni da se pita.

A ni jednog posla se ne treba stideti ako je posten. Spremacica, kuvarica, sekretarica.......tim poslovima nista ne fali.

Ko hoce da radi, posla uvek ima. Najlakse je dignuti noge, ali sta posle? wink
Drago mi je zbog takvog odgovora Smile
Vec sam pomislio, nije valjda da sam ja jedini lud a svi ostali normalni...posto sam primetio ima dosta takvih profila...malo sam se i zgrazavao kad sam neke profile citao...stvarno nas ima svakakvih :?
Ko zna da li su i ti profili neka igra, prevara. Svega ima. Mislim da je zaista mali broj zena koje ce zaradjivati novac za izdrzavanje dece prostituisuci se. Za taj posao ipak moras da ima "jak zeludac", ne moze to svaka zena da radi.
To bi bila neka lakša opcija, i kako u svakom biznisu tako u tom vazi ali bukvalno ''Spojiti lepo sa korisnim'' wink

Sasvim sigurno potoji opravdan razlog zbog kog se zena okrene tom zanatu.
Ovde kazes kako na taj nacin prehranjuje decu, to je njen nacin, možda nije našla odgovarajući izvor prihoda na drugim poslovima, po meni bi to bila poslednja solucija, ali ako je vec u bezizlaznoj situaciji onda nema stete, ni ona nikom drugom ne otima iz usta, niko nije obavezan da kupuje to sto ona nudi, a njen zivot je njena stvar, i njena ''roba'' nije potrosna, dakle niko nije na gubitku. wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
A ja mrzim čitanje Tore i Talmuda, pa još zajedno! shock :o wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Meni je bitno da su one korektne clanice, a sta rade kada nisu ovde, njihova privatna stvar 8)
Uuuu, mnogo je toga danas! Pa pogledajte ove današnje devojke. Sve same (naravno ima i izuzetaka) sponzoruše. Šta je to? Izlazak u skup "kafić", uvati se za neki "BMV", dobije poso, mazne dišu, eto stana itd.
Zarađuju za život! :?
To se zove snalazljiva zenska, a ne sponzorusa lollol
Najlakse je dignuti noge, ali sta posle?

Mislis ono kad ufati grch pa ne mozes da ih spustis? Tongue
Uuuu, mnogo je toga danas! Pa pogledajte ove današnje devojke. Sve same (naravno ima i izuzetaka) sponzoruše. Šta je to? Izlazak u skup "kafić", uvati se za neki "BMV", dobije poso, mazne dišu, eto stana itd.

Slazem se, one sto otvoreno nude se i sto traze pare, one posteno zaradjuju...
U sadasnje vrijeme, na bilo kom poslu, u bilo kojoj firmi, drzavnoj posebno, ako nisi clan stranke i necija supruga, za napredak moras biti bar ljubavnica....u suprotnom, koliko god da si sposobna, muskarci, koji se i dalje nalaze na rukovodnim mjestima, prave od zena kurve, ali najgore vrste, da bi uspjele zadrzati posao il napredovati u karijeri...moraju il pristati na to ili se pomiriti sa sluzbenickim poslom...sad je samo stvar izbora, ali te vrste kurvi su samo proizvod onoga sto muskarci prave...
To se zove snalazljiva zenska, a ne sponzorusa lollol

lol Jes'se i ti snašla? lol

U sadasnje vrijeme, na bilo kom poslu, u bilo kojoj firmi, drzavnoj posebno, ako nisi clan stranke i necija supruga, za napredak moras biti bar ljubavnica....u suprotnom, koliko god da si sposobna, muskarci, koji se i dalje nalaze na rukovodnim mjestima, prave od zena kurve, ali najgore vrste, da bi uspjele zadrzati posao il napredovati u karijeri...moraju il pristati na to ili se pomiriti sa sluzbenickim poslom...sad je samo stvar izbora, ali te vrste kurvi su samo proizvod onoga sto muskarci prave...

Koliko mi je poznato, donet je zakon i kod nas za takve stvari. Tuzis coveka i on ne samo da izgubi posao, vec, ako je vlasnik firme, moze da dobije i zabranu za dalji rad i to dozivotno.

Jadni su ti tipovi koji na takav nacin dodju do zene, a i zene koje ce leci u krevet da bi napredovale. Ma, 100 ljudi 100 cudi.

Ne slažem se da to muškarci prave. Prvo se pojavi atraktivno utegnuta dama s (ne kamelijama nego) namerama, a muškarci u nedostatku normalnih, padaju na ove, onda ih one malko ucenjuju, (drugo stanje, tel pozivi, priče tamo vamo...) i eto profita! roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:03 pm.