Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Manawa kaže...

..valla i za udaju vrijedi pogledati bar svaput a ne ko ja..dal sho sam.bosanak dal.sho sam od emotivnog materijala..ioppe ja ode i.jiko ne.pohvata sha hochem.kasti

iako pises komisch ko hoce, razume shta pisheshcool
Jana i ja bismo bili pobjednicki tandem...

Nije On promiskuitetan.

Nikad nije voleo dve istovremeno.

bem mu misa, neka nova teorija promiskuitetnog ponašanjalol
Stojan_Savić kaže...

Ja kad sam qmio i molio makar za liz......nisu davale.....sad kad bi one makar malo.....e sad ne daVam ja....bre

ajde ne budali...lepo kaži, ne mogu, ne radi više, a ne NE DAM
to se danas leči, malo psihići, malo lekići i biće radosti opetlol
Stojan_Savić kaže...

Ja kad sam qmio i molio makar za liz......nisu davale.....sad kad bi one makar malo.....e sad ne daVam ja....bre

Nemam pojma, ni men nisu davale ondak sam se osisao na celavo, pustio stomak i zamonasio sam se. Covece, kada su pocele da me proganjaju pa na kraju nisam smazao samo one koje nisam hteo ili mogao. Zene su lude. Tesko ih jebe sujeta.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
ines kaže...

ajde ne budali...lepo kaži, ne mogu, ne radi više, a ne NE DAM
to se danas leči, malo psihići, malo lekići i biće radosti opetlol

Po tvojoj teoriji ni žene koje ne daju.....su presušile.....pa postoje i za to razni lubrikanti ...kreme......svinjska mast.....
Nisam savršen ali ne nerviram okolinu!!!
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.
zedlion kaže...

Nemam pojma, ni men nisu davale ondak sam se osisao na celavo, pustio stomak i zamonasio sam se. Covece, kada su pocele da me proganjaju pa na kraju nisam smazao samo one koje nisam hteo ili mogao. Zene su lude. Tesko ih jebe sujeta.

A lepo ti sredom u buretu......manastirskom.....
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

U prirodi je Muškarca da bude Osvajač i da želi ili priželjkuje više žena.

Kako koji......neki bi da osvajaju...a drugi bi da sačuvaju....to je fakat života.....borba
Stojan_Savić kaže...

Po tvojoj teoriji ni žene koje ne daju.....su presušile.....pa postoje i za to razni lubrikanti ...kreme......svinjska mast.....

u prirodi žene je da bira, ne daje svakom a u prirodi muškarca je da obrće, saleće i osvaja..
a i brate slatki znaš ti koliko koštaju lubrikanti a koliko psihići i lekići..
u tom slučaju je jeftinije biti presušena žena Tongue

rolllol
ines kaže...

u prirodi žene je da bira, ne daje svakom a u prirodi muškarca je da obrće, saleće i osvaja..
a i brate slatki znaš ti koliko koštaju lubrikanti a koliko psihići i lekići..
u tom slučaju je jeftinije biti presušena žena Tongue

rolllol

Sve si u pravu......
Stojan_Savić kaže...

Sve si u pravu......

nemam pojma da li sam u pravu..ali sam samo ekonomičnija lol
Od ekonomije nema selameta......

Mile voli dame koje redovno vežbaju.

Pa i Milence diza tegovi ili je ostario pa batalio bench i tolol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:54 pm.