Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zadnja istrazivanja pokazuju da je broj dece sa izrazenim autizmom u stalnom porastu, te da je i broj dece sa blazim poremecajima takodje u porastu.

Nove vakcine koje sadrze zivu i aliminijum, i skualin?

Sta je opasnije, vakcina ili sama bolest?
Zadnja istrazivanja pokazuju da je broj dece sa izrazenim autizmom u stalnom porastu, te da je i broj dece sa blazim poremecajima takodje u porastu.

vrlo je alarmantno da je broj dece sa autizmom u poslednjih desetak godina naglo povećan (broj dece meri se hiljadama). nešto svakako utiče na to i autizmu su u mnogo većem procentu izloženi dečaci. deca sa blažim smetnjama u razvoju isključena su iz društva šalju se u specijalne škole iako bi mogla da idu u redovne i da budu ravnopravni deo ovog društva. mislim da je poslednji Zakon o obrazovanju imao odredbe koje se tiču inkluzije ove dece, nadam se da kao do sada neće biti samo mrtvo slovo na papiru i da će se stvarno neko brinuti o budućnosti ove dece.
Takodje je primecen neobican porast agresivnosti kod dece, a i broj onih sa primitivno licnoscu raste, tako da raste i broj nasilnih krivicnih dela.
Citala sam i slusala mnogo o tome.Bilo je jako potresnih emisija po toj temi ali....

nemojte me prepadate...treba da ga vodim na jos jednu...
...trebala sam vec Unhappy
Cekajte, idem i ja!!!
vakcina spasava nesrazmerno vise zivota, nego koliko unisti...
tako je to sa svim lekovima...
uostalom ako ga drzava propise obaveznim onda je zakonski podrzana i svako opiranje je tracenje nasih zajednicki para iz poreza.
ja bi upitao, zasto su danasnji roditelji prepametni, te se bas u sve razumeju i to bolje od svih drugih? i zasto taj naduvani stav usadjuju u svoju decu?
vakcina je civilizacijska tekovina!
...zato što u civilizacijske tekovine hoće da utrpaju i slobodu sexualnog opredjeljenja (to je ono kad se lubenici tepa: draga moja okrugla, slatka,.., pa se onda izbuši rupica...) - iako u biologiji još uvijek nisu promjenili definiciju sexa: to je jedan od načina razmnožavanja u prirodi za koji je karakteristično polno opštenje jedinki...u civilizacijske tekovine utrpavaju i to da bogati dobijaju trenutno najsigurnije vakcine, a siromašnima se za debele pare prodaju stare koje su dokazano štetne...svašta se može naći u tim civilizacijskim tekovinama i bogami se to treba kroz gustu gazu cijediti...
wink
rum_punch(manki)live.com
... (to je ono kad se Mici tepa: draga moja okrugla, slatka,.., ...) wink

shock ..................Smile))
i dezodoransi su stetni, sadrze toksicne materije a to niko ne kritikuje...
vakcina spasava nesrazmerno vise zivota, nego koliko unisti...
tako je to sa svim lekovima...
uostalom ako ga drzava propise obaveznim onda je zakonski podrzana i svako opiranje je tracenje nasih zajednicki para iz poreza.
ja bi upitao, zasto su danasnji roditelji prepametni, te se bas u sve razumeju i to bolje od svih drugih? i zasto taj naduvani stav usadjuju u svoju decu?
vakcina je civilizacijska tekovina!

Kad se doticni koji su je proglasili obaveznom, zakonski obaveznom, vakcinisu ispred mojih ociju, uradicu to i ja.

Ne kazem da neke vakcine nisu korisne mozda i neophodne, ali ove u danasnje vreme, koje se proizvode radi bolesti, koje su takodje proizvedene u nekoj farmaceutskoj laboratoriji, e to je vec pitanje sta je i kako je.
Ko god pomisli da ce mene uspesno vakcinisati posle donosenja kakvog "propisa", "misljenja" ili kakve druge gluposti na osnovu "preporuke" SZO, grdno se vara.

Ako su oni vakcinisani, zasto da se plase mene kada su oni zasticeni?

Ko god misli da je obavezno vakcinisanje ispravna stvar, taj je dobio neku pokvarenu vakcinu u detinjstvu, pa tek sad oseca posledice. (Ali nije svestan svoje nesvesti)

8)
. . . Ako su oni vakcinisani, zasto da se plase mene kada su oni zasticeni? . . .

Treba uzeti u obzir da je i samoubistvo zakonom kažnjivo. Wink
A samoubistvo vakcinom?

Ova nova vakcina za najnoviji grip H1N1 V.3.51 utice na culo mirisa, tako da nista ne mirise kako treba posle vakcine, a ima i gomilu neprijatnih nuspojava.
znate li kako svaki lek, injekcija deluju? vrlo mali postotak je zaista lek, ili ojacava imuni sistem, a ostali deo?
Takodje je primecen neobican porast agresivnosti kod dece, a i broj onih sa primitivno licnoscu raste, tako da raste i broj nasilnih krivicnih dela.

kako nece, pogledaj samo filmove, crtane filmove, igrice sve se vodi na neko nasilje, pucnjavu, rat, noz, gde su nestale bajke-zamenili ih puskama, glupim ringovima za borbe, strasno, bolesno...sta deca uce....nista pametno...uz to rastu, to gledaju, o nasilju slusaju....glavni junaci ubijaju, kolju, onda se pitamo sta nam je sa decom, zasto su besni, divlji, zasto idu snagom....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

kako nece, pogledaj samo filmove, crtane filmove, igrice sve se vodi na neko nasilje, pucnjavu, rat, noz, gde su nestale bajke-zamenili ih puskama, glupim ringovima za borbe, strasno, bolesno...sta deca uce....nista pametno...uz to rastu, to gledaju, o nasilju slusaju....glavni junaci ubijaju, kolju, onda se pitamo sta nam je sa decom, zasto su besni, divlji, zasto idu snagom....

Televizija, filmovi, serije i ostalo se prave da i oni najgluplji mogu da ih gledaju.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:54 pm.