Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam smeta kada na ulici vidite da se par ljubi, ne bitno da li je hetero, homo ili mladji ili stariji par, da li vam sam cin ljubljenja smeta kada je ono javno?
Smeta mi...ljubomorna sam...ocem i jaaaaaaaaaaaaa :D :D :D
pa zavisi kako se ljubu

ako se samo ljubu i nista vise ondak ne smeta
a ako se ljubi pipaju i fataju ondak to nije u redu
Vidim malo pre s prozora stariji par (preko pedeset) kako se na ulici ljube i nikako da se razdvoje...pa reko da priupitam vas sta mislEte o tome winklol
meni smeta jedino kad widim dwe cure da se ljube.... tako bih im se prikljutzio...
Da se poljube ok.
Ali me nervira kad zabalave na ulici,kaficu javno.
meni smeta jedino kad widim dwe cure (preko pedeset) da se ljube.... tako bih im se prikljutzio...

ne vidim ko te u tome sprečava...................Smile))
Da se poljube ok.
Ali me nervira kad zabalave na ulici,kaficu javno

slažem se...još kad je propraćeno zvučnim efektima...
Da se poljube ok.
Ali me nervira kad zabalave na ulici,kaficu javno

slažem se...još kad je propraćeno zvučnim efektima...

Mislis kad cokcu i mljackaDu ....bljak :x

bem ti zgadih samu sebe lollol
Kultura ti nalaze da ne gledas
a oni te zvicima dekoncentrisu i teraju da pogledas lol
meni smeta jedino kad widim dwe cure (preko 18) da se ljube.... tako bih im se prikljutzio...

nokti shock
meni smeta jedino kad widim dwe cure (preko 18) da se ljube.... tako bih im se prikljutzio...

nokti shock

plasis se noktiju a ne boji se moga lale shocklollolwink

qq
Da li vam smeta kada na ulici vidite da se par ljubi, ne bitno da li je hetero, homo ili mladji ili stariji par, da li vam sam cin ljubljenja smeta kada je ono javno?

Ne smeta ako ne preteruju. Ako bas preteruju ondaK im doviknem: "Hej, get a room." lollol
meni smeta jedino kad widim dwe cure da se ljube.... tako bih im se prikljutzio...

Izvini, a kako... Koliko ja znam usta idu na usta. Ako su devojke zauzete sa ljubljenjem, di bi ti svoja turiJo? lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:30 am.