Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Srecni i zadovoljni ljudi ne pišu nikako ili jako malo...??? roll
Cekajte, idem i ja!!!
rece Neko...negdje... wink

roll

Cekajte, idem i ja!!!

Ako si mislila na pesme i stihove vrlo moguce...
Svaki covek je i sretan i tuzna.....potpuno sretan ili potpuno tuzna ne moze biti....svaki dan donosi i srecu i tugu....obraduju nas sitinice....

Cak i kada nas zavije tuga, nadjemo jedan mali zracak srece, i ne predajemo se....

Ja sam sretna/tuzna....ali sretna .....

i da, da se vrnem ja ne temu, mislim da zavisi od raspolozenja i vidi se ko kako pise kada je sretan, a kada je manje sretan....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Srećni ljudi su različiti..
svako je srećan na svoj način..
tužni ljudi i tužne priče su slične..

Ako si mislila na pesme i stihove vrlo moguce...

veliki pisci su uglavnom dobijali inspiraciju kada su bili tuzni....i pisali najlepsa dela....

Znači forumaši koji stalno nešto pišuckaju su uglavnom nezadovoljni

Ja bih trebao rat i mir 2 sad da napišem
Valjda nam je, ljudima, tako negdje zapisano, da kad si srećan i zadovoljan, sa sobom i svime oko sebe, onda zivis zivot i ide, ide ide...ne razmisljas puno ni ne pises puno.... a kad si tuzan, jadan, onda tones, tones, tones, da bi kroz razmisljanja izasao na povrsinu, il se mozda varam...
Ja i moj dnevnik se najvise druzimo u trenucima tuge i sjete, tada razmisljamo...

Na sta odredjeno mislis? Na bzvz kucanje po forumu ili nesto tipa bloga? wink

Kad sam neraspolozena, kad me pukne zuta minuta , pisem i tad imam najvecu inspiraciju.
Valjda nam je, ljudima, tako negdje zapisano, da kad si srećan i zadovoljan, sa sobom i svime oko sebe, onda zivis zivot i ide, ide ide...ne razmisljas puno ni ne pises puno.... a kad si tuzan, jadan, onda tones, tones, tones, da bi kroz razmisljanja izasao na povrsinu, il se mozda varam...
Ja i moj dnevnik se najvise druzimo u trenucima tuge i sjete, tada razmisljamo...

upravo tako....i moj je dnevnik pun tuge...o sreci malo ko pise...to se pamti i ne boris se s srecom, s tugom se boris, neko pisajuci neko nekako drugacije....
ejjj....ovo bi trebala biti licna poruka...klik...

hermina izvini nije za tebe:

ej....ljubim teeeeeeeeeee, vidi proradio klik, ma nisam ja dzaba bosanka..... wink

Pises li klasican dnevnik ili nesto tipa spomenar ?
Ne znam ni sama kako bih to nazvala, mozda je najblize nekoj vrsti isjecaka iz razmisljanja, vise npr. kao neke moje trenutne misli, o trenutnoj sjeti, kada pokusavam biti iskrena prema sebi, kao neka vrsta ogledala...to je onaj dio u kom mozes reci da si ti to 100%...nesto kao unutrašnji kosmari koje osjecas pa pretočiš u riječ, sa nekim intimnim detaljima.

U nekom svom teskom zivotnom periodu, cak sam nosila diktafon i snimala sebe dok setam, jer prosto nisam mogla uhvatiti taj tok misli, ali sada vec valjda naucena i izverzirana na to, znam uobliciti il bar mislim da uoblicim taj momenat kada ti postane kristalno jasno neki poraz ili pobjeda u zivotu, neko razmisljanje uz koje kao da sazres. Ma to je onaj trenutak, koji svi dozivimo, kada jednostavno nesto krene i mora se pretociti pa u bilo koju formu....
Samo sto su to vecinom trenuci tuge a rijetko srece kada covjek sazrijeva....to je zalosno....
Nikada mi nije bilo jasno da ljudi blog i dnevnik smatraju jedno te isto...
Blog pises i ljudi citaju neka tvoja razmisljanja u tom trenutku, dnevnik jeste jedan deo tebe, koji ne mozes ili ne zelis da otkrijes drugima, i dok se pise kada si tuzan, neki poseban dodgadjaj koji samo tebi pripada, u toma casu otkrivas, pronalazis na neki nacin sebe....
ne mislim da dnevnik pisu nestabilne licnosti....nikako, negde sam procitala to..
sta bi znali o istoriji da niko nije pisao dnevnik...malo toga...zar ne?

Tako je "kontra'!
Dnevnik 2 rts -a je mnogo govorio i govori o istoriji.

wink
Tako je "kontra'!
Dnevnik 2 rts -a je mnogo govorio i govori o istoriji.

wink

e takve dnevnike ne gledam Tongue

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:30 pm.