Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Srecni i zadovoljni ljudi ne pišu nikako ili jako malo...??? roll

srećni i zadovoljni ljudi žive svoju sreću i svoje zadovoljstvo.............. šta ima da pišu................Smile))
da nam prave zaubice wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kada sam srecan i zadovoljan, skacem sa teme na temu i sa foruma na forum kao ticica i niko me ne moze upucati.

Kada sam nesrecan, onda najcesce cutim.
Sreću nije teško nositi.....

Tuga je težak teret. Neko je nosi teško, a neko, bez pomoći ne može nikako....
Moje piskaranje po forumu nema veze sa srecom i tugom...

Kao shto Hermina rece, dodushe mnogo retko, znala sam neke svoje nedoumice i "tezze" momente staviti na papir ili u racunar. Sada se ne secam kada sam to poslednji put uradila...

A za forum me vrlo cesto vezze inspiracija, tacnije kad mi odgovaraju sagovornici - onda kuckam...
A, po nekad je, kao shto rece Bleki, kad mi dodje zzuta minuta i to najceshce na poslu... Onda se bacim na forum... Smile
Kako ko, kako kad, nekada mi se cuti kada sam sretan, sve iz straha da pricom ne razbijem magiju, a nekada pricam(pisem) jer imam energiju koju nam sreca daje...Zavisi.
Ljudi ne doživljavaju sreću kad je imaju, nego je se rado sećaju kad su nesrećni...mislim da svi mi imamo uspone i padove, padove, padove, padove i naravno na kraju padove....kad nam napokon krene malo bolje, mi težimo ka još boljem i tako ono bolje zanemarimo...a onda opet down...e sad ne znam zašto sam sve ovo napisala, možda zato što nisam srećna ili sam presrećna sto konačno znam da je svaki dan u životu dragocen, i da ovo kuckanje po forumu, knjigama, dnevnicima ne postoji, niko ne bi znao da prepozna neke osećaje zapisane bas na tim i takvim stranicama...svi mi ljudi imamo osecanja, i svima nama treba nekad pomoc da se nosima sa njima, i kod velike srece i kod nesrece.... wink wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ja kada sam sretjan, ne zatvaram usta... isto tako i shto se kutzkanja titze...
Srecni i zadovoljni ljudi ne pišu nikako ili jako malo...??? roll

kolicina nesrece je kod svakog ista
svakom je svoja nesreca najveca..... :?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sreća i nesreća, sve je to relativno. Smile
Ne znam koji su bili motivi i pobude za postavljanje ove teme ali sam siguran da "pisovanija" na forumu nemaju baš nikakve veze sa tim, niti mogu biti mera ili pokazatelj nečije sreće ili nesreće. Ljudi, ne shvatajte sve ovo preozbiljno. 8)
Срећни и задовољни нису писмени !!!

wink
Срећни и задовољни нису писмени !!!

wink

al zato imadu slikovnicu...............Smile))
"Mali potok zubori, skace, velika reka mirno tece."
Nisam mislila iskljucivo na forUmcic,neeeeeeee. shock

jaooooo Karlitooo...neponovljiv si!!! wink

Ja sam samo tako procitala misao neciju...
Htjela sam misljenje Sizife...ovaj.....Herr Tantal wink
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:38 pm.