Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Citam ove oglase pa vidim.."OK decko trazi..".."Ok devojka za oK decka...", pa se pitam jel to isto znaci kao ono ranije "volim sve sto volim mladi"?
Ima tu više mogućnosti, al' na prvu loptu:
1. to su neki što ne vole mnogo da pričaju.
2. Matematički: Ok za oK . . . ma nema tu matematike . . . simbolički: Ok devojka i oK momak - deluje mi . . . "kompatibilno".
Sad sam pronasao ..."Imam 19 godina, navijam za Zvezdu, slusam pank i rok i volim sve sto vole mladi. Dopisivala bih se sa vrsnjacima a zamolila bih redakciju da objave poster Sex Pistolsa"
Kako bih sad ovo preveo u danasnjem vremenu?
- Tata, kako sam se ja rodio?
-Dobro sine, znao sam da ces me to pitati. Evo kako je to bilo: Mama i ja smo prvo malo chat-ovali, onda je usledio copy/paste fotografija.Posle smo zakazali sastanak na MSN-u i ubrzo posle toga smo se videli. Mama je uradila nekoliko download-a sa tatinim memory stick-om i kada je tata uradio upload, shavtio sam da je Firewall iskljucen, i bilo je kasno za Undo.....
Boki, reko mi Tirki da te pitam esi ti ovdi nov?..............Smile))
Jok, imam samo novu hemijsku i nove carape.Sto pitas?
Ma samo pokusavam da otkrijem razku u vremenu...dal je ono previse patrijarhalno ili ovo danas previse nemoralno. Nema veze sa datumom proizvodnje wink
Jok, imam samo novu hemijsku i nove carape.Sto pitas?

daj ednu čarapku na zajam............Smile))
El levu el desnu? na jednu ima rupa, izjebase me kinezi,mamu im...pa sad ti biraj, ko lutrija. lol
oglas licne prirode:

ako si dovoljno hrabra za zajednicki zivot u cetvoro javi se korektnom Vip clanu. 8)
rupu, bre, imam i ja.................. oću čarapku................Smile))
Ju, cu ti dam obe za rodjendan....sta kosta nek kosta. :D
I to dobijes glanc nove i to one na baklave wink
Al s'moje carapke, tvoju rupu..nema da zapushis 8)
HITNO
prodajem svoje odsanjane snove
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:05 am.