Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sedim i razmisljam, da li je virtualni svet bezanje od stvarnosti?
Ako jeste, ja sam kukavica.... ako 'pak nije bice mi lakse.

Kakvo je vase misljenje na ovu temu?
Bježati od stvarnosti možeš na različite načine, virtualni svijet je samo jedna od mogućnosti, a sam po sebi, apriorno, ne može biti bijeg...
sedeti u 4 zida i utonuti u misli je bezanje od stwarnosti... shetnja parkom razmishljajutji o necemu boljem nego sada je bezanje od stwarnosti... voziti se bajsom i misliti na neshto drugo je bezanje od stwarnosti... pa da...sedeti za kompom u virtuelnom swetu..je bezanje od stwarnosti... ali dodju trenuci kada morash da se suotzish sa stwarnoshtju... kad-tad... a to morash sam... a shta morash... najbolje je odmah... kada je najteze...
Ishtar, pre svega da te pozdravim. Drago mi je sto te vidim. Puno si nedostajala.

Sto se tice virtualnog sveta, mislim da je to postao deo svakodnevnog zivota. Zato uzivaj i druzi se sa nama. Ponekad jeste to bezanje od stvarnosti, ali se ponekad i pretoci u stvarnost.
Iskreno, samo se na votjkicu nadovezujem sa odobravanjem, odlično je i moje mišljenje izrazila.
Draga drago mi je da si opet sa nama...
Ti ne bjezis od stvarnosti vec si dosla malo da se druzis sa starim drustvom Wink, a ima i novih valja ti postici da ih sve upoznas :D:D:D

Ljubim te milion puta Smile
Sedim i razmisljam, da li je virtualni svet bezanje od stvarnosti?
Ako jeste, ja sam kukavica.... ako 'pak nije bice mi lakse.

Kakvo je vase misljenje na ovu temu?

Slazem se sa Vockom. Wink Kako kada, meni ponekad prija, da pobegnem od stvarnosti, jezika kojeg koristim svaki dan,.... i dodjem ovde u moj mali kutak. Wink
Pa, zasto onda ne bi malo pobegli zajedno, sta kazes na to? Smile
Dobro nam se vratila. Wink
Uopste nije lose bezati od stvarnosti ponekad, stvarnost je cesto ruzna. Bitno je da "beg" ne povlaci neke druge repove.
Od 20-30 god.sam cesto bezao i od sebe, secanja, stvarnosti. Imao sam savresno anesteziran zivot, nista me nije doticalo, skoro pa sam uzivao ispod staklene kupole.Zahvaljujuci nekom ko je slomio tu kupolu i uspeo da me dozove sada bezim na ovaj nacin od stvarnosti....Ovo je najmanje toxican beg, zato uzivajte u njemu, sve dok svoju ulogu ovde ne zamenjete sa zivotnom.
Ovaj svet nije virtuelan svet. Net je sredstvo koje spaja zive ljude.
Virtuala su ti Simsi i razne igre heroja...
Volim i ovu realu a i onu virtualu...
Pruzaju neverovatne mogucnosti...

Komsinice, veliki pozdrav za tebe!
Virtualni svet jeste bežanje od stvarnosti onoliko koliko je to odlazak na pecanje, shoping, izlaženje s društvom, čitanje knjiga, rešavanje šahovskih problema ili bilo koji hobi.

Samo po sebi ni dobro ni loše . . . odnosno onoliko dobro ili loše koliko mi to uredimo.

jest tebi lijepo u tvom svijetu, tebi ne treba ni reala ni virtuala Wink
Virtualni svet jeste bežanje od stvarnosti onoliko koliko je to odlazak na pecanje, shoping, izlaženje s društvom, čitanje knjiga, rešavanje šahovskih problema ili bilo koji hobi.

Samo po sebi ni dobro ni loše . . . odnosno onoliko dobro ili loše koliko mi to uredimo.

Eeeee, ne diraj me u shoping! lol A, zasto je ondak stanje na kartici posle shopinga realno??? lolTongue
Nemo' ti meni da ja bezim... lol
Posle realnog shopinga virtualno se preznojis lollol a onda shvatis da to nije virutalno nego stvarno preznojavanje. lolTongue

Eeeee, ne diraj me u shoping! lol A, zasto je ondak stanje na kartici posle shopinga realno??? lolTongue
Nemo' ti meni da ja bezim... lol

Misliš realan MINUS Tonguelollollol
Dzoni
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:54 am.