Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
SNEG ZA JEDNU SANJU
Sanja mi je danas tužna.
Potpuno naga šeta uznemireno, zastane, gleda kroz zamagljeni prozor u sneg. Muče je stare rane, boli je, peče, razjeda iznutra sve ono što je proživela.
I tako tužna, Sanja je smisao postojanja, lepota stvaranja i radost življenja. Digla je ruku na sebe, ošišala je kosu. Kosu koja me pali kao živa vatra. I još me peče. Sanja je moj najslađi bol - što me više boli to je više volim. Sanja gori u meni, udišem je, pratim svaki njen korak…
Leže pored mene, pospana od pilula za spavanje, bunovna, otekla…
Lagano klizim u Sanju, osećam kako joj prodirem u stomak, grudi, u mozak, u svest i podsvest…
Sanja diše ravnomerno, iz usana joj nemušti šapat, iz očiju toplina…
Zagrizem dojku, topi se kao med u mojim ustima; prasak u očima, zujanje u ušima, bol u preponama…
Razlivam se mojoj Sanji, u najdražem biću.
Vaginalni spazam, grč do bola, ne da mi da izađem. Očima me moli da ostanem još malo.
Sad osećam kako ona ulazi u mene, kako se punim, kako mi svaki nerv odumire… Zagrizem joj grkljan, osetim strujanje krvi, a ona kao da me moli da dovršim stisak. Ne! Ja samo hoću njen bol, a ne njenu životnu snagu.
Još jedan trzaj, još jedan prasak!
Okrećem se na leđa, mokar, zadihan…
Sanja me smireno, sa blaženim osmehom, pritiska medenjak-dojkama. Tragovi zuba na vratu. Smeška se. Stiska mi nabrekli ud, koji ne splašnjava ni posle dve eksplozije; steže me jako, jače…
Ne bole me njeni nokti, ni zubi, boli me samo jedno - Sanja!
Vidim joj u osmehu neko meni nepoznato osećanje. Nije to više ona Sanja, zenice su joj bistre, iz bradavica Sanjinih prodire u mene osećaj pobede. Ili ja to samo umišljam?
Sanja je slobodna…
Sanja je srećna…
Sanja je smirena…
Sanja je moja…
Sneg i dalje pokriva moj grad, ali ne i moju Sanju!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:25 pm.