Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Evo pricice za tebe Ivana... Postavio sam je kao temu na forumu... mislim da zasluzuje da bude posebna tema...

Imao sam 17 a ona oko 35... Komsinica, izbeglica iz Hr, dosla je kod mene mada je znala da mi roditelji nisu kod kuce... Radio sam domaci zad. i ona se ponudila da mi pomogne...Sela je pored mene i ubrzo pocela da kenja kako sam pametan i dobar, sladak... Ja sam tada vec uveliko drkao, ali nisam zamisljao komsinicu vec moje drugarice iz razreda, ali dobro... Ona je preruzela inicijativu i uhvatila me za kurac preko trenerke... U pocetku nisam nista mogao da uradim, znam da me je bilo blam, ali samo u pocetku... Kada mi je strpala svoj jezik u usta poludeo sam... Poceo sam de joj gnjecim sise, koje su u to doba bile moja glavna preokupacija, i da je hvatam za picku... Dok sam jos sedeo, svukla se i sela mi u krilo... Nabijala se zestoko... Svrsio sam posle par minuta, ali je ona jos skakala po mom "vrsnjaku"... Kada je pocela da glasnije stenje, svrsio sam jos jednom... Ona nije ni primetila da sam svrsio, pa kad je ustala, rekla je da hoce da mi popusi da bih i ja svrsio... Posto mi je jos bio tvrd, uzela ga je u usta i pomazuci se rukama i sisama vrlo brzo me opet "sredila"... Nisam joj rekao da sam dva puta svrsio u njoj... Srecom bez posledica... Posle toga nismo vise nikada, ubrzo se odselila sa porodicom i nikad je vise nisam video, a kako vreme prolazi, sve vise sam svestan kakvu sam srecu imao da se prvi put pojebem sa nekim, prema kome nisam nista narocito osecao, ali sa zenom koja je bila jebacica i po i mnogo bolja od skoro svih kasnijih mojih devojaka...Mislim da sam upravo zbog ovakvog prvog iskustva, uspevao da zadovoljim svoje vrsnjakinje u narednim godinama... M. hvala ti jos jednom...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:03 pm.