Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Najpre je ljubim po unutrašnjoj strani butina i ližem spoljne usne kušajući morsku so. Zatim je ljubim po klitorisu ali veoma nežno, jer je nabrekao od krvi i tvrd kao kurac. ''Liži mi pičkicu srce'', govori mi kao da izgovara molitvu i ja se povinujem. Zaranjam jezikom u njenu toplu vlažnost. Počinje da meša karlicom i da stenje dok ja jezik vraćam na njen klitoris ližući je sve brže. Uvlačim joj najpre jedan a potom dva prsta jer je toliko otvorena i tucam uzani procep istovremeno joj sisajući klitoris brže i jače sve dok me ne dohvati za potiljak i glavu mi zaroni u pičkicu.

Svršava ispuštajući glasove poput onih koji ispuštaju galebovi iznad nas. Telo joj se trese i trese a ja kupim svaku kap njenog slatkog nektara. Potom ležem kraj nje i ljubim je lagano, dopuštajući joj da oseti ukus sopstvene pičkice. Smeši se a ja primećujem kako su joj prednji zubi, baš kao i moji, malo razmaknuti. Padam na leđa i posmatram fantastično nebo, trenutno crveno ali koje se preliva u ružičasto i ljubičasto.

Nebo je boje pičkice.

Zadovoljna sam.

Pronalazim njenu ruku i stiskam je.

''Kako se zoveš?''- pitam.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:09 pm.