Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Sharmy
. Znaš šta bi mi prijalo – tuširanje. Ne ležanje u kadi nego stajanje pod tušem, kada mlaz vode leti preko tela. Ne mogu da palim svetlo, doneću neku sveću, odmaram oči. Ulaziš u kupatilo i vidiš me okrenutu ledjima, rukama visoko podignutim i naslonjenim na zid, skupljena kosa i glava malo pogunuta ka zidu tako da se voda sliva niz vrat, preko kičme, malo usporava i menja tok na onom pregibu izmedju kičme i guze, prelama se slap vode, lomi se svetlost sveće i vidiš samo odsjaj, a onda se mlaz vode deli u bezbroj pravaca i teče niz noge, jedan prelazi preko guze, s unutrašnje strane butina, preko kolena do članaka. Ne čuješ me, ne progovaraš ni ti, spustaš ruke na moje kukove, okrećeš me ka sebi i vidiš nov, divan prizor, u pari vode vidiš nove slapove koji prelaze preko grudi, bradavica lepih i čvrstih, spajaju se u jedan i slivaju ka pupku, prelaze preko njega i prate tanku liniju na lepoj, glatkoj, izdepiliranoj pičkici. Spuštas se, podižeš mi nogu i naslanjaš je na svoje rame. Gde ti je jezik...... na njoj, naravno. Gasimo vodu jer hoću da osetim samo tebe i ti hoćeš da osetiš samo njen ukus.... slatka je, sočna, hvataš me za guzu toplu i pomalo crvenu od vrele vode, primičeš me bliže sebi, a i sama radim to, uživam i pomalo nesvesno a pomalo i namerno pravim pokrete ka tebi ne bih li te osetila što više i dublje, izvlačiš ga iz nje i sad je ližeš celu. Opuštam se toliko da više ne mogu da stojim, i pre nego što ćeš me izvesti, za sekund puštaš hladnu vodu, aaaaa, grči mi se telo, ježi koža, ježe se bradavice – sad su grudi najlepše... Onako mokru me nosiš oslonjenjenu na tvoje kukove, znaš da ćeš me uskoro spustiti malo niže i da ćeš ceo, veliki i krut biti u meni, već znaš kakav ću uzdah ispustiti kad budeš prvi put ušao i kad budeš ceo unutra stegnuću njene mišiće da bih te zadržala što duže iako znam da ćeš mi ga opet nesebično dati. Nisi sačekao da me spustiiš na neko čvrsto mesto, oslonio si me na zid, zadržao pogled na mojim očima - na trenutak, već sledećeg si me spustio na svoj kurac odavno spremnog za nju. Krik.... izdižeš me i sam se izvlačiš dovoljno da bi i sledeći put mogao da me spustiš na njega, klizim i do kraja je u meni, njišem se na njemu i trljam se o tebe, o jaja koja su jedina ostala napolju, jebi me.... dugoooo.....

dugoo, dugo...

Kazem ti ja da si nepresusni izvor pricica i da imas nepresusni izvor inspiracije...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:44 pm.