Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kakva prosecna zenska osoba se krije iza ovih nikova sto vi komunicirate snjima?
Kontam...verovatno pogresno...
Da vredna, postena i skromna zenska osoba ne boravi ovde.
Da, posto ide hladnije vreme, tolerisete njihovih plus 10kg viska.
Da prosipaju razne gluposti Vama, a ne njihovim partnerima.
Da li su one jadne kad su ovde?
i td...
Razumem osobe koje idu na eroske sajtove i tamo mogu malo da se opuste, razmene iskustva, nauce nesto, ...
Stvarno mi je potrebna Vasa pomoc da ih bolje svatim...
Unapred hvala

p.s. za zenske osobe koje procitaju unapred ih obavestavam da sam bedan, jadan i gadan.
Koliko ja vidim ovde sve vredne kuckaju sve u šesnaest.
kao na svakom sajtu, i ovde ima svakakvih zena. ovo je svet u malom...
kada naucis fore i fazone koje koriste, sasvim lepo ces se snalaziti u ovom svetu...
elem, na seksualne stranice koliko ja znam zene i ne idu, tamo su muski i pod zenskim nikovima i nadje se po koja sponzorusa...
Kakav prosecan ja se krijem iza ovog nika sto vi komunicirate s njim?Kontam...verovatno pogresno...
Da vredan, posten i skroman muškarac ne boravi ovde.
Da, posto ide hladnije vreme, tolerisete njegovih plus 10kg viska.
Da prosipa razne gluposti Vama, a ne svom partneru.
Da li je on jadan kad je ovde?
i td...
Razumem osobe koje idu na eroske sajtove i tamo mogu malo da se opuste, razmene iskustva, nauce nesto, ...
Stvarno mi je potrebna Vasa pomoc da ga bolje svatim...
Unapred hvala

p.s. za zenske osobe koje procitaju unapred ih obavestavam da sam bedan, jadan i gadan.

kad odgovoris na navedena pitanja sam sebi bice ti jasnije Wink
...komšinice, jeste tebi spor internet...ovu zadnju rečenicu sam čekao 5 minuta...
shock
rum_punch(manki)live.com
me znam sta je...ali mi jako sporo otvara forum...sve ostalo radi normalno :x shock
me znam sta je...ali mi jako sporo otvara forum...sve ostalo radi normalno :x shock

..vrlo, vrlo prijateljski nastrojen...to je najnoviji Windows update...(dosad je bilo samo jedno "vrlo"Wink
8)
rum_punch(manki)live.com
e hvala komsija na svim rjecima...moram a taj prijateljski nastrojen kompjuterski dio malo remontiram...bice bolje a i ako ne bude...mozda je i bolje...nema te...nedostajao si :D
Kakva prosecna zenska osoba se krije iza ovih nikova sto vi komunicirate snjima?
. . .
Stvarno mi je potrebna Vasa pomoc da ih bolje svatim...
Unapred hvala

1. A kao žene van foruma shvataš besprekorno?
1a. I nisi dobio Nobelovu nagradu?

2. Kako bwe ih unapred obaveštavaš, a na kraju svega rečenog? (Unapred, a pod p.s. ) rolllol
...ebo te, što ćeš se ti sad nadisati! shock

P.S.
...nema veze što si obrisao post, kad nisi temu...sve u svemu, kad hoćeš da se nadišeš (da te zheMske ne gnjave), ti dođi na forum...
wink
rum_punch(manki)live.com
Predlazem ti da napravis kajganu sa kobasicama i onda ces mozda shvatiti ove ruzne, nezadovoljne...i ne znam jos kakve forumasice twistedlol
Najgore je kad covek sumnja u sebe, onda sumnje i u sve ostale. wink
ma sve nas one prvo merkaju, ocenjuju i dobro razmisle, sa kim ce da odrzavaju odnos...

:D

(http://img3.imageshack.us/img3/2240/edcouple.jpg))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:24 am.