Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

p.s. za zenske osobe koje procitaju unapred ih obavestavam da sam bedan, jadan i gadan.

jos uvek sam...[/quote]

ju, lažes jajOkobajO!

Nemo' da varas zene bwe lol
Cekajte, idem i ja!!!
Momci, da vam ja kazem par stvari. twisted
Devojke i zene, koje se kriju iza nickova i slika (bar ove na forumu, koje sam upoznala), su i pametne i vredne i simpaticne i lepe, sa smislom za humor, koje imaju svoj zivot. Ne znam, zasto muskarci uvek prvo pomislite, da se iza nicka krije nesto negativno, samo zato sto je mozda avatar ili nick "privlacan". Stereotip. Wink
Verujte, da bi se pozitivno iznenadili, kada bi videli neke od njih. wink
Veoma sam se pozitivno iznenadio

Tebe kad sam video bio sam srecan sto ne licis na onu babu sa tvog avatara
shock

Ameliju kad sam video ukapirao sam da je ono zaista njena guza lol lol lol
Pih, a tako si me voleo kao babu, a sad smo samo drugari... lol
Zlica posta Zlobabica... :D
Nemo` tako Zlico... :D
Pokazi oke one lepe charobne, da svi popadamo sa stolichki wink
Nemo da pokazije oke , one su joj urokljive.
Ono malo slika live i ono josh manje koje upoznao live cura sa ovog sajta bukvalno su: Prepametne, prelepe, inteligentne, sa relativno ok karijerama, komunikativne i sl... Ovaj sajt koriste verovatno da 'izboksuju' mozak od svakodnevnih obaveza i da se opuste owde. Tko da ja imam samo pohvala za ove cure ovde... a onom kome se ne svidjaU nek promeni sajt... eto...
Sve ti je to u proseku posmatrano il dežmekasto il punačkije, sa punijim nogama ili pojakim butinama, a ima ih i sa malo širim kukovima nego što treba. Mož da se najde i poneka simpatično zrikava koja te s jedno oko možda i pogleda ponekad al s oba nema šaMse... Evo već petu godinu sam ovde i to vam je to momČine.
Devojke i zene, koje se kriju iza nickova i slika (bar ove na forumu, koje sam upoznala), su i pametne i vredne i simpaticne i lepe, sa smislom za humor, koje imaju svoj zivot. Ne znam, zasto muskarci uvek prvo pomislite, da se iza nicka krije nesto negativno, samo zato sto je mozda avatar ili nick "privlacan". Stereotip. Wink

8) Usled sticaja određenih okolnosti edino za nju sa sigurnošću mogu reći i potvrditi da je izvan proseka.

ja se slazem... i smatram da ovde ljudi izrazavaju osecanja a ne da neko nekog muva prema tome nema ni potrebe da se zna kako ko izgleda, bitno je da te devojke, stvarno imaju smisao za humor i mnogo je lepo provoditi vreme sa njima.

ja se slazem... i smatram da ovde ljudi izrazavaju osecanja a ne da neko nekog muva prema tome nema ni potrebe da se zna kako ko izgleda, bitno je da te devojke, stvarno imaju smisao za humor i mnogo je lepo provoditi vreme sa njima.

Si hteo da kazhesh da se owde ne muva????? Au jbt... i sad mi tek to kazhete?????? :?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:01 pm.