Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta to zatvoreno moze da prodje kroz mali prozor, a otvoreno ne moze???? SAD!!!!
mislim da si sada izazvao razne pre-letace na akciju da pokusaju smanjiti tudje letacke sposobnosti...
:D :D wink
mislim da si sada izazvao razne pre-letace na akciju da pokusaju smanjiti tudje letacke sposobnosti...
:D :D wink

odgovor postoji i videcemo da li ce neko dati odgovor. To pitanje se nalazi u testu pristupa MENSI mada je, xexe najteze
prijatelju,rođače,kume,brate......................ja bez jutarnje kafice i tebe ne mogu dan da zamislim živio ti meni sto godina
a el taj mali prozor otvoren ili zatvoren?.................Smile))
a kako ti znaš da je otvoren, kad čoek to nije napiso?.................Smile))
prijatelju,rođače,kume,brate......................ja bez jutarnje kafice i tebe ne mogu dan da zamislim živio ti meni sto godina
okreni trojke naopako
okreni trojke naopakotas temu....neznas odgovor
uopste nije bitno da li je prozor otvoren ili nije.
PROZOR JE OTVOREN ALI JE MALI, I LEPO PISE CITAJ PAZLJIVIJE
letach nisam znao da si član mense ti si ovde najpametniji BRE, ja sam bio samo član studentske menze ali to nije isto lollollol
zvaka!!!! jel da? roll

NIJE ZVAKA OZBILJNO PITANJE U TESTU ZA CLANA MENSE... DACU ODGOVOR ZA NEKI DAN AKO NIKO NE ODGOVORI
je l' to znači da nećeš dolaziti nekoliko dana? šteta...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:39 am.