Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko shvatamo forUM kao ring za licne meceve? roll

Koliko kao neku svojinu? roll

Kao mjesto qrcenja shock i dokazivanja?... roll

Mjesto za lijecenje sujete?..... roll

Koliko ste ovdje Vi zaista VI..??!!

Najcesce citam..."Ja sam ovdje da prekratim vrijeme,odmorim zivce...
Ma svi lazu! (sto mi ova rijec postala postapalica? roll )

Heh,da se unaprijed izvinem sestoroma umjerenih clanova Wink

((http://www.fotorola.com/uploads/af616be41a.jpg))
Cekajte, idem i ja!!!
svecano obecavam da cu uvek povuci vodu! winklol
Ja pocnem sa bockanjem i napadima na clanove (nikad clanice, osim jedne) kada se forum bas umrtvi!
Nisam kontao da oni shvataju ozbiljno ovo sve i da cesto donose
zakljucke na osnovu spekulacije.
Ja vise glumuim van foruma nego na forumu - a, inace, nisam ja neiskren jer svi lazu ja samo izmisljam.

wink

Ako obuces gace i shvatis da se za taj ogoljeni egzibicionizam ovde
davne ne haje - druzili bi se duze od jednog dana!

Wink

Ne ulazim na forum sa namerom, da se "fajtam" sa nekim i da sirim negativnu energiju. Wink Isto tako ne shvacam skoro nista licno. Tongue

Apsolutno ne. Wink

Cime bih to trebala da se "qrcim" i kome imam bilo sta do dokazujem? Smile

Nisam bolestna, da bih ovde bilo sta lecila. lol

Neki su me upoznali, pa neka presude sami, koliko sam ja ovde ja. Wink

Ebiga, moram, da te razocaram, ne lazem. lol Ja sam zaista ovde zbog zezanja. Retko, retko komuniciram preko pvt (i to sa svega nekoliko ljudi). Wink
Prati vamo!!!

Ovo su sve pitanja koja su milion ipo puta postavljana na ovom forumu, ako mislis da neki lazu (a postoje verovatno) Zasto mislis da ce to ovde reci?
S druge strane, ako mislis da se neko na neki nacin dokazuje, isto tako nece reci ''E ja se dokazujem''...ako neko ovo dozivljava kao svojinu, to samo znaci da se na neki nacin srodio sa ljudima na ovom prostoru, pa kaze kao npr.ja ''E odoh da vidim sta rade na mom forumu'' winkwink
A ako ima onih koji ovo shvataju kao neki ring? E takvi su u problemu, jer ovde se svaki mec zavrsi i pre nego sto pocne... wink
A ti ako mislis da postoje takvi, ti ih slobodno imenuj, niko nece da se ljuti, al glupo je traziti od ljudi da upiru prst u sami sebe, jer na kraju oni sebe ne dozivljavaju tako.
A ono za kraj, ti si meni bas SIMPA al vise mi se svidja tema ''HAJDE DA LUDUJEMO'' lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
jedan...dva..... Wink

Bem vas,ja osim onijE sest mislim da svi ostali se uklapaju u po koje pitanje : shock :

heheheh......pa ajd...da ludujemo,a??? wink
Cekajte, idem i ja!!!

Heh,da se unaprijed izvinem sestoroma umjerenih clanova Wink

((http://www.fotorola.com/uploads/af616be41a.jpg))

nego..
lepa ti ova daska..
a gde se voda pušta roll
Što se mene tiče , ja sam ZA...pa možemo ovo razviti u neku ozbiljniju diskusiju gdjo.psiholog, ili psihijatar rollwinkwink

U koju kategoriju mene svrstvavas? i molim te obrazlozi zasto?

A ja cu ti onda ili priznati misljenje, ili demantovati...pa izvoli...Ludenje moze da pocne winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
et...dugujem ja i objasnjenje kako ja sebe vidim ovdje,jel' da??

E...
Meni prija to sto mogu da se sklonim iza ovog nika i da nemam strah od "ociju javnosti" Wink

Pa,i to je po malo bolesno,nije li?

Nisam ista osoba ovdje i u live,a sto to kriti??
Sta mislis dodje mi neko ...poslovno...
i ja opletem komentare kakvih imam na ovom forUMu?' roll
Misljenje jeste moje licno i moj stav ali cu ga jako rijetko imati priliku iznijeti u stvarnom zivotu jer bi svi rekli da sam luda :D:D
A zasto? Zato sto se svi prave da su ono sto nisu....Moze da se ljuti ko hoce ali je to tako Wink A ja nemam zivaca za komentare pa onda i precutim ,u live.
Obzirom da me boli nepravda i pucam kad do nje dodje...bolje da se pravim da ju ne vidim.(e za to treba vec terapija :D))

E onda ,u nekom drugom pravcu izbacim ovdje i komentar sa kojim se i ne slazem ali opet s razlogom :D

A sad...ima ljudi koji su me upoznali pa mogu da kazu da nisam bas toliki "jebivjetar" kako izgleda,samo tako pricam tj.pisem .Smile

Sve u svemu... .......zacin "C" Wink

Cekajte, idem i ja!!!

Misljenje jeste moje licno i moj stav ali cu ga jako rijetko imati priliku iznijeti u stvarnom zivotu jer bi svi rekli da sam luda :D:D
A zasto? Zato sto se svi prave da su ono sto nisu....Moze da se ljuti ko hoce ali je to tako Wink A ja nemam zivaca za komentare pa onda i precutim ,u live.

Ne razumem, zasto postavljas za primer posao? Posao jeste deo nase realnosti, ali na poslu ipak postoje neka pravila ponasanja, kako se ophoditi prema klientima...
A, kakva si sa ljudima koji te poznaju ceo zivot? Ako sa njima ne mozes, da budes svoja i da kazes otvoreno svoj stav, onda mislim, da tebi forum sluzi definitivno za otpustanje kocnice. Smile Ja pred ljudima koje volim mogu, da iznesem svoj stav i mogu da budem blesava, bez da me smatraju da sam "lujka".
Sorry ali tako ja vidim iz gore napisanog. Wink

E...
Meni prija to sto mogu da se sklonim iza ovog nika i da nemam strah od "ociju javnosti" Wink

Pa,i to je po malo bolesno,nije li?

Obzirom da me boli nepravda i pucam kad do nje dodje...bolje da se pravim da ju ne vidim.(e za to treba vec terapija :D))

E onda ,u nekom drugom pravcu izbacim ovdje i komentar sa kojim se i ne slazem ali opet s razlogom :D

A sad...ima ljudi koji su me upoznali pa mogu da kazu da nisam bas toliki "jebivjetar" kako izgleda,samo tako pricam tj.pisem .Smile

Sve u svemu... .......zacin "C" Wink

pa ti si dvostruka ličnost yebote shock
ne mogu da verujem..
nego..mala..ajd ti na otoman..da čiki kažeš šta tebe to muči 8) :D :D
E dobro ti to vidis Wink

Malo mi je tih momenata kad sam sa ljudima sa kojima sam ja Ja! Unhappy

Zato imam Vas Wink

Cekajte, idem i ja!!!
Mozda je to jednostavno manjak samopouzdanja... Wink
Covek se ne treba plasiti biti svoj. I ne treba se obazirati toliko, sta ce drugi, da misle o njemu.
To sto si upravo napisala i jeste razlog sto je vecina tu...zezanje, opustencija, moze se lupetati, sto u realu tesko da ces reci...a ovo jeste neka maska...a posle predje u naviku...cisto se navrati, da se vidi sta se desava....
wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:49 am.