Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta su snobovi i sta mislite o njima?
To je pojava u ljudskom ponašanju koja neminovno ide uz veliki novac kojim se raspolaže. Nisam bio snob sve dok nisam zaradio prvi milion evra. Posle toga sam morao..., da bih se uklopio u ambijent.
To je ono "Nasla se Mila u cem' nije bila"

Mada ima i OK snobova. Nije za zameriti, svako ima svoje zelje i motive u zivotu.
Slozila bi se sa "Dzerijem". Wink
To je definitivno pojava u ljudskom ponasanju (mada i ne mora, da znaci, da ide samo uz veliki novac, imas ljudi koji i nisu bas bogati ali gledaju, da se sa takvima druze, a na na one manje "srecne" gledaju niz nos..). Wink
Ja sam snob, a o sebi mislim sve najlepše. 8) lollol
postavljao neku mrezu na Dunavu...vezbo...i upadnem u vodu...letos...a u dzepu telefon...tel popusio...uzeh od sina njegov starii telefon...
i posle par dana u nekom nebitnom drustvu zazvoni telefon...bilo me je sramota sto imam neki stari telefon...
tad sam otkrio da sam snob...
Sta su sobovi i sta mislite o njima?

To su oni sto vuČu deda mrazu sanke...i mislimo sve najbolje o njima, pogotovu o Rudolfu rollrollrolllol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sta su snobovi i sta mislite o njima?

Snob je ona osoba koja želi sve one "iznad" njega da impresionira, a one "ispod" svog nivoa da baci u još dublje ponore. Snob se trudi svim silama da učvrsi svoj status u društvu, a to ide uvek na račun nekog drugog
Skroz pogresno tumacenje snobizma moja bleky...mislim soraj ali to nema veze sa snobizmom, jer snob se nikome ne dokazuje, jer on nema nikog iznad sebe....uglavnom je u drustvu slicnim sebi, a one ispod ne registruje, i ne pokusava da ih spusta, ne razmislja o takvima winkwinkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Snobovi su retko oni koji imaju puno para obicno su to neki ljudi koji su na sredini ili novopeceni bogatasi koji pate od toga da pokazu kako imaju i vise od nog sto stvarno imaju i tako postaju snobovi lol
Nekako moja definicija reči snob je porodično usađena, a nešto odudara od uobičajene definicije.

U svakom slučaju tretiram to kao gadnu boljku od koje se oboli, a ne primeti se. Zato imam za sebe nekoliko check pointova spremljenih . . . pa se povremeno testiram.
Snobizam:
Snobizam je teska bolest ali je, srecom, lokalizovana, pa tako ne moze da nanosi veliku stetu.... wink

Snob bi i da pogine, ali samo od ruke cuvenog ubice.....

Ko je vrhunski snob? Onaj ko je odlučio da dobie sidu sada, jer će je uskoro svi imati. ... winklol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
БОЉЕ СНОБ НЕГО РОБ ! ! !

БОЉЕ РАТ НЕГО ПАКТ ! ! !

wink
Ova tema me je podstetila na nesto :D
Pre jedno mesec dana jedan englez cita neki clanak na srpskom i prevod svojoj zeni posto ona ne poznaje nas jezik i zapne kod jedne reci, okrene se i pita me sta znaci biti "uštogljen". Ja ga pogledao krenuo nesto da objasnjavam i brzo sam odusatao :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:17 pm.