Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

od cega zavisi koliko ce sex trajati?od toga koliko su ucesnici napaljeni?
kod mene je problem sto satima nemogu da zavrsim kad malo popijem,nesmeta mi a ni partnerki,nadam se,ali ipak dugo traje pa mi ponestane ideja za poze...
Ja, po onom sta sam procitao, mislim da je bolje ako se partneri tucaju kao zecevi.. oops Cesto ali intezivno, nego dugo, maratonski.

Napaljenost je dobra za pocetak jako... Smile
kod mene je problem sto satima nemogu da zavrsim kad malo popijem,nesmeta mi a ni partnerki,nadam se,ali ipak dugo traje pa mi ponestane ideja za poze...

zamisli jos za par godina kada ti dosadi seks, a vremenom ce se poceti gaditi zbog duzine, obzirom da ce biti uzasno dosadnooooo...
na govoreci o toliko sati izgubljenog zivota....
muka je to...
bas bas...

cry

muka je to...
bas bas... cry

E...moj bitere, pregazilo vreme ha? lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

muka je to...
bas bas... cry

E...moj bitere, pregazilo vreme ha? lollollol

Jok sreco, nikad nisam to radio satima, meni je posle 15 min vec dosadno!
Volim ja i flekicu sa kupusom, sa secerom i biberom, ali se faliti da ga jedem satima... Ma dosada, bre!
:D

e, stvarno ti ne bih mogla kazati da li smeta partnerki tvojoj, sto je ne pitas....mozda i smeta, onda joj ti ukljuci TV, da se zena ne dosadjuje.... Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kad dosadi izvadis ga odglumis orgazam i na spavanje ko da samo zenske glume orgazam :D
Kad dosadi izvadis ga odglumis orgazam i na spavanje ko da samo zenske glume orgazam :D

Eh da mi je jedan "baja" koji ce da odglumi orgazam

qq lele lollol

ma niste vi dobri u tome, kao mi .....niti mozete...1:0 za nas wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

u majcu...

ma niste vi dobri u tome, kao mi .....niti mozete...1:0 za nas wink

Cuj ne mozemo samo mi to znamo da bolje odglumimo :D

bas zelis da znas?
siguran?
mozda ti se ne svidi sto cu napisati...
. . . kod mene je problem sto satima nemogu da zavrsim kad malo popijem,nesmeta mi a ni partnerki,nadam se,ali ipak dugo traje pa mi ponestane ideja za poze...

Šta je na kraju problem od 3 navedena? lol
1. Što popiješ?
2. Što satima ne možeš . . .?
3. Nedostatak poza?

E pa 'vako: Alkohol inače ima dejstvo koje si naveo, tako da tu nema ništa novo pod kapom nebeskom.

p.s. A što se tiče nedostatka poza imaš literature kol'ko ti volja.

A da!
p.p.s. Nije baš mudro preterati sa alkoholom jer ondak ne da nećeš moći dugo . . . nego nećeš moći nikako. Wink

Kad porasteš, samo će ti se kasti lollollol
Dzoni

Kad porasteš, samo će ti se kasti lollollol

a ti kanadar veliki, a? lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:03 am.