Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ljudi dali ste vi slucajno videli onu blamazu od znanja nasih misica ?
Zamisli te onoj jednoj su Teslini saradnici i prijatelji rekli da je radio i po 22 sata dnevno Smile)
bruka,sta reci pukli smo ko zvecka
Kad ce vec jednom biti izbor za miss Vojvodine???Smile))
Zamisli te

Stvarno, hajde da zamisli mo!
Smile)))
Ljudi dali ste vi slucajno videli onu blamazu od znanja nasih misica ?
Zamisli te onoj jednoj su Teslini saradnici i prijatelji rekli da je radio i po 22 sata dnevno Smile)

Nisam gledala ali zaista ne razumem drugu recenicu. Ah sada neko je ocekivao inteligenciju na izboru za miss?? Ljudi.
Ja sasvim slucajno znam dosta o Tesli (studiram elektrotehniku). To da je Tesla radio po preko 20 sati na dan to je istina. Nisam bas skontao da je rekla da su njoj Teslini saradnici rekli to, ali nema veze. Problem je u tome sto one nisu mogle da zapamte tri reci da kazu ispravno, nego su jednu zaboravili sto totalno menja smisao. Bolje da ih pitaju neke stvari nevezane za neke licnosti, samo ispadaju jako jako glupe. Tako je bilo i na proslom izboru za mis.
ma najbolje je da nista ne pricaju
za leta 1983
Druze posto znas puno o tesli majke ti dali je ona lupala da
je primao poruke iz vanzemaljskog svet
za leta 1983
Druze posto znas puno o tesli majke ti dali je ona lupala da
je primao poruke iz vanzemaljskog svet

Definitivno jeste, ali nije nemoguce da su oni to negde procitali. Covek je otkrio toliko fenomenalnih stvari za koje postoje dokazi, a oni pricaju o vanzemaljcima. Strasno
Mislim definitivno jeste lupila, a ne da je on definitivno primao poruke.

A mogli su da ih pitaju da li ce se zalagati za mir u svetu i onda bi moje dojimanje o njihovoj inteligenciji ostalo na istom nivou kao do sad.

Ako sve ovo stavimo na stranu, ja mislim da je bilo i lepsih devojaka i da je od onih sto su usle u prvih deset bilo bar 7 lepsih od misice, ali o ukusima ne vredi raspravljati.

Ajd' cao
A ti mislis da se misica bira bas po tome koja je fizicki najlepsa?
...
Nisam gledala izbor..
Ali mislim da misica i pored fizickog izgleda treba da ima i u glavi nesto..
Kad se spoji lepota i pamet, e onda je pobednica..
...
Znas kako kazuTongueARA VRTI GDE BURGIJA NECE....a mozda i jos nesto HappyHappy
Pa dobro ako ti to zoves burgija... Smile))

S obzirom da je bas odabrana misica ispala i najgluplja kad je pricala o Tesli, onda ne znam po cemu je biraju.

Ja iskreno devojke za sebe ne biram samo po lepoti (verovatno do onih najlepsih ne mogu ni doci), ali misice bih birao po tom kriterijumu. Naravno da treba da zna da nosi tu svoju lepotu, a za to ipak, slozicete se, ne treba preveliki IQ.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:11 am.